Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogyan áll a hozzátápláláss...

Ki hogyan áll a hozzátáplálással 7-8 hónapos baba esetén?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy hány étkezést váltottatok már ki?
2009. febr. 5. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 9 hós lesz és már mindent eszik.Reggel tejpép/tápszer,tízóraira gyümi,ebédre főzelék hússal(darabos)délutánra vagy babpuding,vagy gyümi,vagy a főzi,amit ebédre is kapott,estére tejpép/tápszer.Szval ahány étkezést ebben a korbán már ki lehet váltani,azt mi már kiváltottuk.2 gyerekes anyuka
2009. febr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még csak a tízórai gyümi van és az ebéd főzi hússal vagy anélkül a másik három étkezés még anyatej.Már az orvos mondta, hogy legyen eggyel több a főzi de nekem így jó. A babám kiegyensúlyozott és átaludja az éjszakát.Úgyhogy szerintem még elég neki. Majd ha felébredezik mert éhes éjszaka akkor váltok. Egyszer kipróbáltam, hogy délután is adtam neki főzi és éjszaka többször is fel kelt.
2009. febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És te?
2009. febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Reggel cici, délelőtt gyümi, délben főzelék, délután cici, este kicsi tejpép és utána cici. Sajnos amikor nyűgös, akkor nem fogadja el sem a gyümölcsöt sem a főzeléket akkor sajnos marad a cici. Tehát eléggé sehogy.
2009. febr. 5. 21:07
 5/5 anonim ***** válasza:
7 hó,1 hetes a kislányom és tízóraira kap gyümit+ szopi,délbe mától főzeléket+szopi.A többi még szopi,de 1/2 kg hílyán megtriplázta a születési súlyát(2.7kg)
2009. febr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!