Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Úgy érzem lappang bennem...

Úgy érzem lappang bennem valami. Van ötletetek megelőzésre? Nem oltatok. A védőnő javasolt homeopátiás szereket. Echinacea bogyót és Engystol tablettát. Mind2 homeopátiás. Lehet ezeket folyamatosan szedni vagy csak 1-1 doboz? Ötlet? Jók ezek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az Oscillococcinium kifejezettem az influenza megelőzésére és a tünetek kezelésére szolgál. Az Echinacea-ról már hallottam, hogy vírus ölő, immunrendszer erősítő. De ha elmész egy patikába, ott biztos jobban értenek hozzá, hogy mit és mivel a legjobb, szerintem már mindenhol foglalkoznak homeopátiás termékekkel.
2009. nov. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is a homeopátiás szereket javaslom, valamint C és D vitamint, hagymateát, mézet, sok pihenést, fertőtlenítést.
2009. nov. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is a homeopátiás szereket ajánlotta a védőnő,konkrétan a Schüssler féle bogyókat,van 3 fajtája ami a kezdődő betegségtől a már súlyosabb tünetekig jó.Mi az első kettőt vettük meg,ha kijönne a betegség,legyen otthol.a párom lett megfázva ezeket,szedte,és elmúlt neki.Ha gondolod megkereshetem pontosan a nevét .Én még a hársfateát javaslom,citrommal és mézzel,és sok gyümölcs.
2009. nov. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megköszönném a nevét, kedves vagy!
2009. nov. 19. 11:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyógyszer ami kezdődö megfázás esetén kell:Ferrum phosphoricum.A másik már mikor jobban megfáztál:Kalium chloratum.Állitólag lázat is csillapit,a páromnak nem volt,igy azt nem tudom.Ha nagyon kijön a betegség ,akkor fél óránként lehet 1-1 szemet elszopogatni,kb 6 szem,utánna már csak 3*1 szem kell.Amúgy 1400 ft ba kerül.Jobbulást!
2009. nov. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2009. nov. 19. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!