Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol találok teljesen egyszínű,...

Hol találok teljesen egyszínű, (konkrétan kék kellene) rugit, pólót, vagy body-t kisbabának?

Figyelt kérdés

Mindenhol csak mintása van vagy feliratos, de én magam szertnék rányomatni egy mintát.

Köszönöm a válaszokat!


2011. jan. 28. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:

A Brendonba tuti lehet kapni egy színű bodykat:

[link]


Bár kicsit drága szerintem ahhoz, hogy egy egyszerű, egyszínű body...

2011. jan. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tesco, Auchan! kb 500 Ft
2011. jan. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, Én írtam a tesco, auchant, azt szeretném megkérdezni hogy milyen mintát nyomsz rá? hogy csináltad?
2011. jan. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Tesco-ban minden héten vagyunk, de egyelőre nem láttam kéket sajna, csak fehéret vagy mintásakat :( A másik két helyen (Auchan, Brendon) még megnézem, köszönöm!

Igazából pólónyomó céggel csináltatom, Városkapui Tesco kinti részén 1700-ért ráhímeznek/nyomnak tetszés szerinti feliratot és egy poénos mondatot szeretnék ráíratni :)

2011. jan. 28. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!