Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Angliában élő kismamák,...

Angliában élő kismamák, anyukák! Ha itt kezdtetek el próbálkozni a babával és segítség kellett a teherbeeséshez, hogy zajlott?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után foglalkozott veletek az orvos?Mennyi idő volt mire összejött a baba?Vagy otthon kezeltettétek magatokat inkább?Előre is köszönöm a válaszaitokat!
2010. márc. 12. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
de ha angliában élsz miért itt szeretnél bele vágni?én nem kint élek!de szerintem ugyan azokon a vizsgálatokon kell majd át esned mint mindenkinek de azt nem tudom hogy hogy hogyan szeretnéd!egyszer itt magyarországon egyszer meg kint vizsgáltatni magad?vagy most végeleg itt laksz?csak kérdezem!de ha szeretnél babót elöször is menj nőgyógyászhoz mond el miket próbáltál mióta!meg ilyesmi.....jön a vérvétel,átjárhatósági,gyógyszer,injekció,teákat próbálhatsz...remélem segítettem valamit ha nem akkor bocsi!
2010. márc. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!Úgy értettem a kérdést h itt kint Angliában kezdtek el próbálkozni,de lehet h nem voltam egyértelmű??Én itt élek már egy ideje,de hazajárok kb félévente,akkor mindig elmegyek a nőgyógyászomhoz,de nyilván ő ebben a helyzetben nem tud hatékony segítséget nyújtani,ahhoz messze van!Az angol orvosok meg nem igazán alaposak,és nem igazán lehet számitani rájuk!!!

Most kezdtek el kivizsgálni,még lehet h minden ok (remélhetőleg!!),csak kíváncsi lettem volna h volt-e vki hasonló cipőben,és inkább hazajárt gyakrabban h az otthoni nőgyógyásza vizsgálja ki és kezelje!!

2010. márc. 18. 22:45
 3/4 anonim ***** válasza:
ja értem akkor bocsi!
2010. márc. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmi gond,örülök h vki próbált legalább segíteni!!:))
2010. márc. 19. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!