Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyáron hova mentek 1,5-2 éves...

Nyáron hova mentek 1,5-2 éves gyereketekkel nyaralni?

Figyelt kérdés

Időben el kell kezdeni tervezgetni, mert sok jó helyre már most nincs szabad hely.

Ajánlanátok szép helyeket, konkrét szállodát, ahova kis gyerekkel érdemes menni? Köszönöm szépen.


2011. jan. 29. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy ismerösöm anyukája mondta hogy kisgyerekkel csak tengerpartra menjünk nyaralni, ahol a szemünk elött el játszik a homokban stb... hegyekbe eszünk ágába ne legyen mert ott csak én cipelhetem és hamar elfogy mindenki türelme. és igazat adok neki. ha pihenni akarsz akkor tenger vagy tópert.
2011. jan. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm Kehidakustyánt ajánlotta.Hááát...Elég húzós árban (legalábbis nekünk), de nagyon jó.Nem tudom, hogy lesz-e még hely.
2011. jan. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igaza van az ismerősödnek.:) Nekem a pihenés amúgy is csak is tengerpart! Balatont nem szeretem...A tenger tiszta (ahol eddig jártunk, na nem É-olaszban). Konkrét helyekre lennék kíváncsi, de azért köszi, hogy írtál.:)
2011. jan. 29. 22:35
 4/11 anonim ***** válasza:

Külföldi helyet nem tudok, de belföldön kisgyerekkel mindenképpen érdemes kipróbálni a Kolping Szállodát!

[link]

2011. jan. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Gyenesdiás - Hotel Katalin, bababarát és minden ott dolgozó kedves, elnéző, a babáknak van midnen, etető, medence, játsztér, stb.


Balatonföldvár - Hotel Del Porto, szintén nagyon jó bababarát szálloda

2011. jan. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja bocsi most olvasom hogy nem szereted a Balatont----
2011. jan. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi Tunéziába megyünk. Akkor lesz 18 hós. Tunézia-Zarzis. A hotel nevét nem tudom.
2011. jan. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kehidán mi is voltunk már, nekem az annyira nem jött be.

Viszont a Sárvári élményfürdő az nagyon szuper!

2011. jan. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Rab sziget lopar,akkor lesz 16hós. homokos part, és csodálatos környezet,mi apartmanba megyünk,utószezon a szállás egy hétre mindennel együtt 67E Ft...sztem nem vészes.
2011. jan. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hol foglaltátok az apartmant? Mi is Horvátba gondolkodunk, nincs messze, tenger csodás, tiszta. Tavaly is ott voltunk az akkori 11 hós kicsimmel. Imádta, pedig kavicsos volt a part. Vir szigetén.
2011. jan. 30. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!