Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha az első babátok fiú lett,...

Ha az első babátok fiú lett, a 2. pedig lány akkor még a terhesség alatt nem féltetek attól, hogy milyen lesz majd 1 kislánnyal?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés,de annyira megszoktam,hogy fiam van,hogy nehéz elképzelni magamat 1 lánnyal.Most tudtam meg,hogy lány lesz.20 h vagyok.Persze örülök neki,csak 1 kicsit mégis izgulok...
2010. szept. 16. 07:41
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem is fiam van, mindig úgy gondoltam, a második lány lesz. még nem vagyok terhes, még csak 7 hónapos a fiam, de már bennem is megfordult, hogy mit fogok én kezdeni egy kislánnyal?! elképzelni se tudom magam lányos anyaként! de biztos menni fog ne aggódj!

gratula!

2010. szept. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kislányom van és most fiút várok.Kicsit félek, de ez ugye más eset, hisz egyszer mind voltunk kislányok, tudjuk mit gondolnak, éreznek, jobban megértjük a testi, lelki működésüket.Node én mihez kezdek egy kisfiúval?:)

Mindig olvasom itt a kisfiús anyukák gondjait(pl. fityma kérdés) és aggódom.

2010. szept. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kislányom 4 éves, és most decemberre kisfiút várunk. Biztos teljesen más lesz, de így az ideális. Majd belejövünk a változásba.
2010. szept. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 éves kisfiam van, és annyira, de annyira drukkolok, hogy a 2. bébink kislány legyen!!!! Szeretném, ha lenne fiam is, lányom is:)
2010. szept. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden vàgyam,hogy a kètèves ördögcsont fiam mellè egyszercsak megàlldjon az Èg egy hisztisnyafka copfossal:) ha kapnèk egy ègi jelet,hogy a màsodik kislàny lesz, màr holnap bevàllalnàm:) ugyhogy èn most irigykedek egy kicsit itt magamban...:)
2010. szept. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez az utolsó hozzászólás nagyon édes volt! :))
2010. szept. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első gyermekem kisfiú a második kislány (13 hónapos).

Tartottam én is tőle, hogy milyen lesz egy kislánnyal, de nem volt semmi gond. Mikor kimosom a ruháit olyan édes, hogy a szárító tele van az ő kis rózsaszínű ruhácskáival.

Az is igaz, hogy mikor a kórházban először tettem tisztába megkérdezte a nővér, hogy ugye magának fia van otthon.

Az is jó, hogy a kisfiadnak lesz egy hugicája. Gratulálok.

2010. szept. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia, nalunk is igyvan. 21 hetes terhes vagyok, kicsilanyt varok, a fiam pedig 18 honapos :) Es izgulok, de nagyon!

Kitartas :)

2010. szept. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:-))Az én pici fiam 16 hónapos.Kíváncsi vagyok,hogy fog majd viszonyulni a hugihoz.
2010. szept. 19. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!