Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bilire szoktatásnál minden...

Bilire szoktatásnál minden gyerek "ellenkezik" az elején?

Figyelt kérdés
Másfél éves kislányom, ha kedve tartja, ráül, aztán örül az eredménynek, de van, hogy semmiképpen nem akar, sír is, de ha végül sikerül rávenni, akkor már olyan büszke magára és örül, hogy oda pisilt/kakilt.
2011. jan. 30. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Másfél évesen még korai elvárni,hogy bilizzen. Két éves koruk előtt ez nem szokott sikerülni. Várj vele nyárig,mert így csak megutáltatod vele a bilizést.
2011. jan. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 9 hónaposan ráültettem és belepisilt a zenélő bilibe, nagyon örült... Pár hónap múlva nem akart ráülni. Sírt. Nem erőltettem. Most 15 hónapos és újra ráül néha magától, hozza. Ez ilyen :-)))
2011. jan. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom...én megkérdezem a lányom, hogy bili? De eddig nem volt probléma. Vagy fogta a kezem, hogy menjünk, vagy hozta :) Szerintem erőltetni nem szabad...


Nagyon büszke rá, ha sikerül beleprodukálni mi pedig körberajongjuk és dícsérjük milyen okos. Sőt mostanában azt vettük észre, hogy kakilni csak oda akar. Mivel szorulásos fajta keményebb a kakija és könnyebb pelus nélkül produkálni.


Bár ma pl jól bekakált a pelusba reggel (fogzunk és elég híg volt) és utána közölte, hogy "baba biji" persze azért kitakarítottam a fenekét és ráengedtem, erre oda pisilt. :)


Remélem nem fogja továbbra sem elutasítani. 19 hónapos 1 éves korától rendszeresen bilizünk.

2011. jan. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem korai az!!! Nálunk simán ment minden,de én jóval előbb biliztettem már!Most 1,5 éves nagyon régen szól már ha kell neki.Főleg a kakát nagyon régóta...Mondjuk már beszél de mikor Szóvalnem tudott akkor is a tudtomra adta!!
2011. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem se korai. Az enyém születése óta nehezen kakil, van hogy kifejezetten örül ha ráteszem. könnyeben kinyomja. Amúgy nem ültetem rá csak kakinál. 9 hós
2011. jan. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!