Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos lányom túl eheti magát?

6 hónapos lányom túl eheti magát?

Figyelt kérdés

kb. 2 hete kap mást is az anyatejen kívül Óvatosan adagoltam eddig a papikat. Vettem üveges,-bolti kaját is és készítettem is. Pl. univer alma-sütőtök, alma-barack, itthon meg alma-krumpli,-alma-répa. Még itt tartunk,de most tanácstalan lettem, mert kétszer kihányta az egészet. Pontosabban a barack-almát+ 1 órára rá a szopit és tegnap 20 ml tejpép+1 órára rá szopit. Kevesebb is elég lenne neki? Amúgy erős a tejem, 2-3 perc alatt szokott szopizni, nagyon ömlik a szájába. Nem tudom szabályozni. Miket adjak most neki enni? Vagy arra is gondoltam, hogy túl savas papit adtam neki?

Azért adtam neki tejpépet, mert mostanában felkel éjjel is szopizni. Amúgy szopi előtt adtam eddig mindig neki kóstolót.

Bocsi, hogy ilyen sokat írtam.


2011. jan. 31. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:

A fiam is ilyen volt. Ha szopi után hamar adtam neki enni, akkor nemes egyszerűséggel kihányta a kaját. (vagy fordítva, kaja után a szopit, mindegy volt neki) Ez a hamar akár 1/2-1 órát is jelentett. Aztán idővel csökkent a bukások/hányások száma. Gondolom erősödött a kis gyomra. Kb. egy éves korára elmúlt ez nála. De azóta is gyengébb a gyomra, pl. betegség esetén ha antibiotikumot kap, akkor többször kibukja, ha hirtelen megiszik egy pohár tejet/vizet. Most 5 éves.

3 gyerekem van, a két lányomnál nem tapasztaltam ilyent.

2011. jan. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod. Gondolom az is számít, hogy 8700 gramm a drága.bár most az utolsó mérés óta már nem hízott, mert lemozogta.
2011. jan. 31. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!