Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt elhiszitek? Hogy lehet...

Ezt elhiszitek? Hogy lehet valaki ennyire ostoba, hogy előbbre helyezi a külsőt, mint a gyermeke szükségleteit? Ilyen kicsi gyereknél abszurd megvonni a táplálékot.

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 31. 14:55
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Bocs, lányok! Nem láttam, hogy már volt kérdés, mert nem olvasgattam a napokban ezt az oldalt. Csak megláttam a cikket, és eldurrant az agyam...
2011. jan. 31. 15:11
 12/25 A kérdező kommentje:

"Esküszöm nekem komoylan olyan érzésem van hogy ezeket a kérdéseket direkt ő irja ki!!! Kiriják a kérdést és ilyenkor a kérdező eltűnik...! Ő generálja."


14:55-kor írtam ki a kérdést. Nem ülök folyamatosan a gép előtt, csak ránézek néha. De annyi idő azért nem telt el, hogy máris harapni kelljen! ;)

2011. jan. 31. 15:14
 13/25 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy a cikket írták el?És nem napi hanem egyszeri adagja az a másfél dl?
2011. jan. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
BEjött az oldal , láttam, hogy sarka kata, és már töröltem is ki. Az a nő egy idióta, karöltve a Norbi feleségével!! Állatok!!
2011. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom is sokat eszik, az egy éves hipp bébiétel 220 gr, lányom 250 gr alatt meg sem áll... ez van 2X, plusz 2X 240 ml tápi, ami néha több. Ducka. És? Majd kinövi...

Az ilyentől elvenném a gyereket gyerekbántalmazás miatt!!

2011. jan. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Hát eddig nem is hallottam erről, de most komolyan. NEM KELL MINDENT ELHINNI AMIT A BÚLVÁRLAPOK ÍRNAK!!!

Nem hiszem hogy igaz lenne.

2011. jan. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Eddig is tudtam hogy nem normális a csaj, de most már 100%-ig biztos vagyok benne. Szegény gyerek!!!!
2011. jan. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

hát no comment...egyébként egyszeri adagra értette a 1,5decit!!!

egyébként meg elvagyok halva. ha nincs róluk semmi akkor generálnak egyet, csakhogy csámcsogjunk rajta.egyébként én azt sem tartottamnormálisnak hogy egy ilyen jól menő nő 32kilót hízik terhesség alatt. bizttosan nem a zöldségektől és fehér hústól!

2011. jan. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Én ezt nem hiszem el. Bármennyire is nem bírom a csajt, ezt nem tudom elképzelni róla.
2011. jan. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

[link]


Ebbe szó szerint ez van:

"– Egy átlagos féléves gyerek napi adagja étkezésenként másfél deci, ám Dávid képes lenne hármat is megenni, úgyhogy diétára kellett fognom, hiszen nem szeretném, ha kövér gyerek válna belőle. Jelenleg lecsökkentettem két és fél decire a tápszer mennyiségét, de gyakran sír, hogy enne még. Ilyenkor majd meghasad a szívem, de kénytelen vagyok anyai szigort alkalmazni, mert nem négyóránként, hanem néha gyakrabban szeretne enni – aggodalmaskodott Kata, aki azt is elmondta, Dávid rendkívül nyugodt, jó kedélyű baba, a pufiságon kívül nincs vele semmi gond."


Nem nyilatkozta, hogy napi adagja lenne egy étkezésnyi adag, holott a borsra hivatkozik mindenki.


Amúgy a pontatlanság mellett is full hülyeség konrollálni az étkezést, bár a kép szerint tényleg picit pufi a kissrác. Az én lányom se másfél decit ivott meg félévesen egyszerre, kizárt, hogy ez lenne egy átlagos adag.

2011. jan. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!