Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt elhiszitek? Hogy lehet...

Ezt elhiszitek? Hogy lehet valaki ennyire ostoba, hogy előbbre helyezi a külsőt, mint a gyermeke szükségleteit? Ilyen kicsi gyereknél abszurd megvonni a táplálékot.

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 31. 14:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ehhez kár bármit is hozzászólni....
2011. jan. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
ma ez már a harmadik ilyen kérdés! Tényleg ennyire Sarka Kata fanok vagytok?
2011. jan. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Tévedsz, kedves második! Ez ma már vagy az ötödik ilyen kérdés :)
2011. jan. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy fals cikk. Mióta másfél deci egy fél éves gyerek napi adagja?????

Fél évesen legalább 5-6-szor eszik szerintem egyszeri adagnak is kevés a másfél deci...

És ha sarka kata fia 6 hónaposan napi 2 és fél deci tápszert kap, akkor jó nagy idióta (nem véletlenül írtam kis betűvel a nevét...)

2011. jan. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nem normális ez a nő, szerintem beteg az agya! Sajnálom azt a szegény kisfiút! Az anyjának pedig pszichiáter kellene. No comment!
2011. jan. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az ilyen nő(?) normális!!! Ilyenkor hol vannak a gyermekvédelmisek, védőnők?????????? Húú, kiverte a biztosítékot nálam!
2011. jan. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
szerintem ez egy kamu cikk... sarkakata nem egy észkombájn, de azért ez még tőle is túlzás lenne szerintem...
2011. jan. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Esküszöm nekem komoylan olyan érzésem van hogy ezeket a kérdéseket direkt ő irja ki!!! Kiriják a kérdést és ilyenkor a kérdező eltűnik...! Ő generálja.
2011. jan. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Mit foglalkoztok vele, neki ordít a kölyök éhesen nem nekünk. Habár ha ő nem bírja, eltakarodik otthonról kondizni meg csavarogni nem neki kell hallgatni.

Estére biztos teletömi, hogy tudjanak pihenni. Szerintem hazudik, mert feltűnési viszketegségben szenved azzal a nagy hombárfejű férjével együtt.

2011. jan. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
o te jó ég!Hagyjuk már szegény Sarka Katát!Lehet hogy elszólta magát, hogy duci a kisfia, erre kihozták ezt a cikket!Ez ma már tényleg nem az első kérdés...
2011. jan. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!