Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt elhiszitek? Hogy lehet...

Ezt elhiszitek? Hogy lehet valaki ennyire ostoba, hogy előbbre helyezi a külsőt, mint a gyermeke szükségleteit? Ilyen kicsi gyereknél abszurd megvonni a táplálékot.

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 31. 14:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

tegnap 15:09 vagyok, remélem néztétek ma reggel a mokkát...bent volt Kata és lemondta, hogy az orvosa és a védőnő tanácsára egyszerre nem ad a babájának 250-nél többet, mert utána még úgyis kap gyümit vagy főzeléket és jól alszik!

Szerintem nagyon durva, hogy egy szenny lap híre alapján így elítélnek anyák, egy másik anyát!

2011. febr. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Tegnapi 15:09 es vagyok a 80%-os.

Láttam a reggeli műsorban Sarka Katát és a kisfiát. Nagyon röstellem a tegnapi hangvételű hozzászólásomat. Nem a műsor miatt egyébként is.

Semmi közünk hozzá, hogy mit csinál a gyerekével. Ő abban hibázott, hogy egy ostoba kis újságírónőnek nyilatkozott egy ilyen kényes témáról.

Még anyósomnak sem mondanám el, hogy csökkentettem a gyerek tápszeradagját nem még egy újságíró fruskának.

Remélem tanul az esetből és nem teszi ennyire ki a gyerekeit a nyilvánosságnak.

2011. febr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Sajnos nem láttam a reggeli interjút, de érdekelne, ha valaki látja a neten, kérem, linkelje be!
2011. febr. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
2011. febr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért: KIT ÉRDEKEL SARKA KATA és a hülyeségei??????????????
2011. febr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!