Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valóban elég pár hós baba...

Valóban elég pár hós baba gyógyulásához vírusos nátha esetnén, ha én szedem a c-vitamint?

Figyelt kérdés
Kicsit köhög, orra folyik, nincs láz, se hőemelkedés. Ezt javasolta az orvos.
2011. jan. 31. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ha szopizik, elég. Persze, mellette szívd az orrát, hogy kapjon levegőt és ne jusson az arcüregekbe és a fülébe a váladék! Vírusra nincs gyógyszer, csupán a tüneteket kell kezelni.
2011. jan. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. jan. 31. 17:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Szió!


Igen, anyatejes, akkor elég.

Még 1,2 tipp:

-Tegyél a kiságy fejrésznél a láb alá vmi emelést, hogy jobban kapjon levegőt, meg nem pangjon a váladék.

-Jól szellőztess ki, és nyugodtan sétáltasd is,mert a hideg lehúzza a bedurrant nyálkahártyát, nekünk egyből elaludt kinn a levegőn, pedig benn meg csak ölben volt el, mivel nem kapott levegőt

-Sóoldattal csöpögtess neki orrszívás előtt, és annyit szívd neki, amennyiszer csak hallod, hogy szörcsög szegényke, mert annál gyorsabban túljuttok rajta

-nekünk 2x volt mikor a kislányom 1 hós volt, egymás után, és kb 2 hétig szenvedtünk.

ja, és ne ijedj meg, ha a kakija nyálkás(bocs), az a lenyelt váladéktól van!

Jobbulást!

2011. jan. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már hozzátápláltam, amikor vírusos garatgyulladása volt. Orrszívás, Nasivin orrcsepp, Fenistil csepp, lázcsillapítás éjszakára, nappal csak 38 fok fölött., sok folyadék. Ezeket mondta doki.
2011. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!