Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van köztünk olyan kismama/...

Van köztünk olyan kismama/ anyuka aki Dunaujvárosban szült? Valakinek esetleg ismerőse?

Figyelt kérdés
tapasztalatokra lennék kiváncsi
2011. jan. 31. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. A nővérek és a szülésznő nagyon rendesek voltak. 3 napig kell bent lenni. Nincs összehasonlítási alapom,de nekem nem volt bajom a kórházzal.A baba veled lehet, csak az első éjszaka nem. Amúgy kérheted, ha szeretnéd, hogy éjszakára vigyék el a csecsemős részre. Kérhetsz külön szobát is, az fizetős már nem is emlékszem mennyibe került, de én kértem. Bár nem teljesen külön szoba, volt velem egy másik anyuka is, de legalább ott volt a fürdőszoba helyben és nekem rettenetesen fájt a sebem, örültem, h nem kell sétálni a tusolóig és a WCig.
2011. jan. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia köszönöm hogy válaszoltál! esetleg tudnál nekem orvost ajánlani? akár priviben is ha gondolod. mikor szültél? nem nagyon ismerem az ottani orvosokat sajnos.elöre is köszönöm.
2011. febr. 1. 11:13
 3/4 anonim ***** válasza:
2099. nyarán szültem. Orvos? Hát nem tudom. Azt nekem is ajánlhatna vki, mert ha legközelebb terhes leszek nem szívesen mennék ugyan ahhoz. Dr. Kolos Jánoshoz jártam. Rendes, csak nekem drága. Az utolsó két hónapban hetente kétszer behívott vizsgálatra, egyszer a rendelőjébe, egyszer meg a privát UH rendelőjébe és mind a kétszer elkérte a 7000 Ft-ot, ami most már lehet, hogy tíz ezer és egyszer sem adott képet, mindig kitalált vmit, hogy nem jó a nyomtató, ilyenkor már nem érdemes...stb. És a vizsgálatoknál alig mondott vmit, 2 perc volt az egész míg bent voltam, (ennyi pénzért?!)Ha nem kérdeztem vmit, magától nem sokat mondott. A szülésről is tudnék mesélni...De sokan dicsérik és sokan is járnak hozzá. Egyébként a kedvességével nincs baj! Van még egy fiatal doki, vmilyen Barna, Ő is nagyon kedves és azt hiszem Ő még szüléskor sem fogad el pénzt. Medve dokit kerüld, unokatesómat nagyon megkínozta szüléskor. Sajnos nem tudom kihez járhatnál, az a baj, hogy nem lakom D.újban, csak a közelben, lehet, hogy egy helyi többet tudna segíteni.
2011. febr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi hogy válaszoltál. az a baj hogy én sem ott lakom és mindegyikröl hallottam jot is rosszat is. de nagyon köszöüönöm mégegyszer az infokat.minden jot neked!
2011. febr. 4. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!