Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó lenne ez az előke 4 hónapos...

Jó lenne ez az előke 4 hónaposomnak?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 1. 10:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha most nem, majd jó lesz később, hisz egy 4 hónaposnak még elég a tej és a tápszer. Egyébként ők még nem szaggatnak le mindent magukról, tehát jó.
2011. febr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is vettem ilyen "műanyagot", de nem szeretem, mert nagyon merev. Jobb a textil, kényelmesebb egy 4 hónaposnak. A másik majd akkor kerül a nyakába, ha már magától eszik.
2011. febr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A tápszerhez kell,mert kanállal adom neki vagy pohárból,nehogy leszokjon a ciciről.

2011. febr. 1. 10:09
 4/12 A kérdező kommentje:

[link]

Erre is azt írja hogy műanyag.Ez milyen lehet?Aminek az eleje textil és a háta műanyag?

2011. febr. 1. 10:11
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem fog leszokni a ciciröl elhiheted. de ha neked kényelmesebb úgy akkor etesd, de ez túl merev. nekem olyan van ami müanyag de puha, ßés az enyém szaggat mindent le.

mi elkezdtük a hozzátáplálást, mert 4 hósan még anyatejesnek is nem árt elkezdenie. és a textil elökék nem érnek semmit, még minden nagyon híg amit kap, így átázik teljesen.


[link]


ilyenünk van.

2011. febr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sok sikert a tápszer pohárból vagy kanállal való adásához, nekem a babám nagyon sok levegőt nyelt és a fele mellé ment, mi a Tommee Tippee [link] cumisüveget használtuk, de 3 hetesen pótolni kellett és 8 hónapig szopott. Tehát nem szokott le a ciciről, de sokáig az újszülötteknek való cumi részt használtuk, amiből nehezen jön a tápszer.
2011. febr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi Ikeással kezstünk, ami a kezét is védi.

[link]

2011. febr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4 hónapos baba már nem lesz cumizavaros!! de inkább akkor pohárból itasd mint kanállal adj neki 150 ml tápszert.
2011. febr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

De szerintem ez a merev előke majd később lenne j,ó amikor már töményebb ételt kap, most még elég az olyan, aminek a hátulja lezárja, hogy átázzon, vagy műanyagfóliás az egész.

pl: [link]

pl.: [link]

2011. febr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A megkötős, amit linkeltél, az jó!
2011. febr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!