Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gonoltok a Brigitta...

Kokata kérdése:

Mit gonoltok a Brigitta névről? Ismertek ilyen nevű kisbabát? Én elég ritka névnek gondolom, kíváncsi vagyok így van-e.

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem tetszik!

7-10 éveseknél viszonylag ritka, 2-re emlékszem 6 osztályból.

2011. febr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

69. leggyakrabban adott lány név volt első névnek 2010-ben.

171 választották ezt a nevet 2010-ben második névnek

43 választották ezt a nevet 2010-ben teljes lakosságban

2011. febr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik! Az Unokahúgom is Brigitta. Hangzásra elég kemény név, de Ő nagyon kedves, bájos, félénk, de barátságos, könnyen oldódó ifjú hölgy. :D
2011. febr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szép! Ez is felmerült nálunk, de végül más nevet választottunk. Majd a másodiknak, hátha...
2011. febr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sztem a legszebb lánynév a világon:))

4 éves kislányom Brigitta. Sok név felmerült annak idején, de hamar megegyeztünk a férjemmel, mindkettőnknek nagyott tetszett,tetszik. Imádom,hogy ezerféleképpen lehet becézni.

Anyukám is azt mondta rá,amit az egyik válaszoló,hogy kemény, de én egyáltalán nem érzem annak. Főleg,mert a kislányom nem olyan.

Mi a 2.nál voltunk gondban,van egy féléves kislányunk is, az ő nevén is sokat vaciláltunk, egyik sem tetszett annyira,mint a Brigitta. Végül Bianka lett, hasonló hangzású.

Egyébként még a Britani is tetszett,de nem voltam ilyen bevállalós,azért az elég külföldies.

2011. febr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi együtt járunk babauszira egy kislánnyal aki Brigitta!De mostanában inkább a Gitta a gyakori!Szerintem!


Szép név :)

2011. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!