Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor aludta at babad eloszor...

Mikor aludta at babad eloszor az ejszakat, anelkul, hogy egyszer is felkelt volna enni?

Figyelt kérdés

Kisfiam lassan 4 honapos,meg mindig minimum 2x kel fel enni(anyatejes),van,hogy csak 1x,de ilyen ritkan fordult meg elo.En mar annyira faradt vagyok,tudom,rossz is vagyok,hogy sokszor ejjelente idegeskedem,hogy nem tudom magam kipihenni.Lassan fel eve nem aludtam egy normalisat,a terhessegem utolso trimesztereben mar nem birtam aludni ejjel...

Kerlek vigasztaljatok valamivel :(


2011. febr. 1. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vígasztalni sajnos nem tudlak! Mi kilenc hónapos koráig kétszer-háromszor, de volt hogy ötször keltünk, bár már hat hónapos korától nem szopizott éjszaka. Lassan megszokod az éjszakázást, aztán majd egyszer csak egyik napról a másikra végig fogja aludni az éjjelt. Türelem!
2011. febr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

2 hónapos kora után már nem kelt éjszaka, aztán 7 hó környékén megint kezdte. Most 10 hónapos, mintha megint jobb lenne.

Azért viszont irigyellek, hogy még mindig tudsz szoptatni, éjszaka is. Nekem elég hamar tápszerrel kellett pótolni - sajnos.

2011. febr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18 hónapos kora körül. Addig 1-2x cicizett éjjel.
2011. febr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kisfiam kb 4 hónapos koráig 2-szer kelt enni, utána csak 1-szer, és pont 1 éves volt mire teljesen elhagyta az éjszakai evést.

Kitartás!:-)

2011. febr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Másfél hónapos kora óta átalussza az éjszakát a kis porontyom, általában hét-fél nyolc fele evett utoljára és utána 12 órát aludt. A védőnő is mondta,hogy szerencsém van vele. Én úgy szoktattam le az éjszakai felkelésről,hogy minden nap 5-10 perccel később kapott enni. Ezt a kis időkülönbséget meg sem érezte, de hamar leszokott az éjszakai étkezésről és olyan jó alvó lett, mint az apja. Az más,hogy amikor felkel azonnal ennie kell, akkor már türelmetlen, ebben meg rám ütött.
2011. febr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
7 hónapos tápszeres és nem akarlak elkeseríteni,de 4 hónaposan 1x2x kelt,most meg 4x6x:(((
2011. febr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mi nagyon szerencsések vagyunk, mert az elejétől átalussza az éjszakát. Komolyan az első itthon töltött éjjel is elaludt reggel 5-ig, aztán ahogy múltak a hetek, hónapok már 6-ig, most meg már 7-ig alszik (kb. este 8-9-től), 9 hós.

Részvétem nektek, fárasztó lehet, kitartás!

2011. febr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2 hónapos kora óta:) Azelőtt mondta pont egy barátnőm, hogy az ő ugyanennyi idős babája már 4-6 órákat alszik éjjel. Kicsit "irigykedtem", aztán kérdezte, hogy szokott-e hason aludni. Mondtam, nem nagyon. Azt mondta, próbáljam ki. Kipróbáltam. Azóta 10-12 órát alszik éjjel, kizárólag hason:))) Most 3,5 hónapos, mondták többen, milyen szerencsés vagyok, de később megint visszajöhet az éjjeli szopi. Amúgy este 8kor fürdik, eszik, kicsit még "szórakozunk",majd amikor megjelenik az első ásítás, megyünk aludni.
2011. febr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A lányom 10 hetes korától átaludta az éjszakát (este 9-től reggel8-ig) Ez fél éves koráig tartott!El voltam addig kényeztetve!Ja és fél éves koráig csak anyatejes volt!

6 hósan kezdődött a katasztrófa ,ami 3 hónapon keresztül minimum 6-8-10 ébredést jelentett!Aztán egyre jobb lett, de azóta 8 éjszakát aludt át! :)6 hós korától 14 hós koráig!

És még szopizik!De sokszor éjjel nem is kéri, csak oda akar bújni!Ez olyankor van mikor jön egy rágó vagy egy szemfog!

2011. febr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Orchidea001 ***** válasza:
Nálunk 6 hetes kora ota este7-reggel 5ig.Most 3,5 honapos par napja 7ig alszik...de ez ritka , ja es tapszeres! Az anyatajet hamarabb megemeszti!
2011. febr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!