Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek információja...

Van valakinek információja arról, hogy a Playshoes-os habtapit bevizsgálták-e már. Mérgező az is?

Figyelt kérdés
Van egy belga oldal, ahol megtalálhatók a már bevizsgált, a még nem bevizsgált és a már bevizsgált és mérgező habtapik gyártó szerint. Ott még a nem bevizsgáltak között szerepel. Állítólag naponta frissítik az oldalt, de amit én utoljára láttam az január 5-én volt utoljára frissítve. Nagyon imádja a gyermekem, de amíg nem győződünk meg róla, hogy mérgező-e vagy sem ,addig nem szívesen adjuk neki oda. Folyton azt rágta.
2011. febr. 1. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Az összes Magyarországon kapható habtapit bevizsgálták már, egyik sem mérgező. Forrásom a Fogyasztóvédelem. Ezt persze a bulvártévé "elfelejtette" bemondani, ez nem olyan bombasztikus hír...
2011. febr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az oldalukon találtad, vagy felhívtad őket? Mi is néztük a Fogyasztóvédelem oldalát, de nem találtunk róla semmit.

Köszi a választ.

2011. febr. 1. 16:47
 3/3 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Eddig NEM találtak Magyarországon olyan habtapit, ami mérgező lenne. A Fogyasztóvédelmi Hatóság munkatársa leszögezte: a riasztási rendszerükben nincs olyan puzzle szőnyeg, amely ezt a veszélyes anyagot tartalmazná, persze vizsgálódik a hatóság.

2011. febr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!