Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek van információja...

Valakinek van információja vagy tapasztalata a miskolci 4Diagnosztika rendelőről?

Figyelt kérdés

Olvastam azokat a kérdéseket, amiket a kereső ki hozott. Igazából minden érdekel, de két konkrét kérdésem is lenne.

1, Meddig van rendelési idő?

2, Hány nappal előtte érdemes időpontot foglalni? (Párom szeretne nagyon ott lenni, de neki nem mindegy hány órakor van.)


2011. febr. 23. 14:20
 1/2 anonim válasza:
Szia!a rendelési időt sajnos nem tudom megírni,de ha fel hívod őket biztosan segítenek.Mi is az elmúlt héten szombaton voltunk,nekünk sem volt mindegy mikor megyünk,3 nappal előtte jelentkeztem be.Nagyon rendesek és barátságos a rendelő is.Hidd el megér egy telefont!
2011. febr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!Az előző válaszoló vagyok.27 hetesen voltunk a 4D-n az Arany Corvin üzletházban.A 20 perces Baba-mozi 6ezer,a 40 perces 9ezer Ft,bármelyiket kéred az árban benne van a teljes ultrahangról egy DVD és választhatsz egy fényképet.

Szerintem ilyen időben érdemes elmenni vagy kicsit később is,Így jobban kivehető minden,mi is így tudtuk meg,hogy mosolygós kislányunk lesz.Te hány hetes vagy?Miskolcon fogsz szülni?Remélem tudtam segíteni.

2011. febr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!