Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, h 7 hos baba...

Van olyan, h 7 hos baba hasfajos? Kivagyok. Tobbi hosszasan lent

Figyelt kérdés

Mar nem tudom, mi van, 2 honapja nem alszunk, sem o, sem mi..nekem fogy a tejem, mert semmit nem pihenek, egesz ejjel nyoszorog, max 3 orankent kel...es NEM TUDOM A MEGOLDAST! Annyira kivagyok idegileg, hogy elmondani sem tudom. Teljesen kesz vagyok, sz*r anya is vagyok, mert kozben a gyerekemen sem tudok segiteni. Idegosszeroppanast kapott mar vki gyeden??? Hulyen nezne ki, mii?? Nappal amugy semmi baja, neha nyog ugyanugy a kaki miatt..

Sorstars anyukak, kerlek segitsetek vagy legalabb vigasztaljatok, mert szegeny ferjem is kivan,de o inkabb ideges a tehetlensegtol, meg latja, en mennyire kivagyok, mert nem talalom a megoldast....


2011. febr. 1. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
nem inkább fogzás?
2011. febr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem pörgette nagyon fel magát napközben?
2011. febr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hat igen, a fogara is gondoltam mar, szegemykemnek, de nem segit semmi gel, vagy kup se neki.. Es nem latok semmit sem az inyen, a felsok kovetkeznenek..meg, amikor ennyire nyoszorog, akkor tekergozik is, meg pukizgat, ezert gondoltam a pocakocskajara.


Viszont erre a tulporgesre meg nem gondoltam, az is lehet. Dehat egy nagyon erdeklodo baba, mit tegyek a tulporges ellen. Neked van ebben tapasztalatod?


Koszono m az eddigi valaszokat!


Kicsit amugy szegyellem is magam, h ennyire faradt vagyok, mert a babamat mindennel jobban szeretem, es persze, ha azon mulik, sosa nem alszom tobbet...mert erte megtennem..szoval boldog vagyok, de rettenetesen faradt..es amikor picit is elalszik, jon a szakirodalom, es elolvasok minden 200 oldalas konyvet es ezzel kapcsolatos forumot is..nem tudom leallni..

2011. febr. 2. 00:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy napközben túl sok inger éri,amit az ő kicsi agya még nem tud feldolgozni. Az esti alvás előtt pár órával már ne hagyd hogy nagyon pörögjön. Nem tudom van e tv a közelében,de az sem használ. És fontos hogy legyen napirendetek. Van tapasztalatom sajnos,az én kislányom is ilyen volt. Volt hogy mi is 1-2óránként keltünk éjjel. Orvosnál is voltunk,de nem talált semmit. Egy próbát megér.
2011. febr. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én éjjel is 3 óránként kelek és nappal is egész nap nyűgös,sírdogál.Együtt sírok vele,teljesen kivagyok!mi ketten,te meg én leszünk az idegosztályon gyeses anyukák...
2011. febr. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

csatlakozom....a fáradság idegbeteggé tesz,és az,hogy ideges vagyok,csak még idegesebbé :-)

A 7 hónapos kisfiam is ébred2-3 óránként....foghatjuk bármire (fogzás,mozgásfejlődés),de meggyőződésem,hogy őt a pukik zavarják,mivel éjszaka nem mocorog,így "felszaporodik benne",és nehezen jön ki...ez pedig felébreszti...már mindent kipróbáltam,de őt a gázok távozása zavarja ;-)

Már csak reménykedek,hogy idővel kinövi,mert tanácstalan vagyok...

Bocsánat,hogy nem tudtam segíteni...valahogy csak túléljük...mindig erőt ad a határtalan szeretet,amit iránta érzek....sok erőt neked!!!

2011. febr. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem megy a tv nálatok napközben? Az nagyon sok inger tud lenni és a villódzó fények nagyon rosszak az idegrendszerének. Sétáltok kint eleget? Alszik nappal legalább 2x?
2011. febr. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!