Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért változhatott ma a...

Miért változhatott ma a megszokott sorrend? (napirend) (evés, játék, alvás)

Figyelt kérdés

Ma valamiért kisfiam őgy döntött, hogy evés után egyből szinte büfizés közben elalszik, és 45 percnél tovább persze nem bírja, sírva kel , alig tudom megnyugtatni, próbálom lekötni a figyelmét , de csak pár percre megy aztán sír, a szopi 40 percig tart kb, így másfél órával vagyunk az etetés kezdetétől, és ha még fél órát elhúztam akkor is csak kettő óra telt el pelusozom is, és más választásom nem volt cicire raktam, és megint bealudt.

Ma ez így megy egész nap,7 hetes lesz lehet hogx most fog nőni? Vagy front van?


2011. febr. 2. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A kicsi babák napirendje elég sokszor változik még. Ahogy nőnek egyre több kajára és egyre kevesebb alvásra van szükségük. Ha egy nap kicsit másképp alakul akkor másnap kompenzálnak pl. Nagyon sok oka lehet. Egy kicsit lehetsz azér rugalmas a napirendben. Figyeld az igényeit, ha napokig így marad, akkor alakítsd át a napirendet.
2011. febr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ma az én babám is többet alszik, és nagyon nyűgös. Pedig nagyon ritkán szokott hisztizni. (4 hónapos)
2011. febr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
számtalan oka lehet, és 6 hetes kor körül van egy fejlődési ugrás is (a következő 3 hósan lesz). amúgy folyamatosan változik sokáig a napirend, mire beáll valami, kezdheted az újat kialakítani. :)
2011. febr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!