Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen egy jó anya? Kinek mit...

Milyen egy jó anya? Kinek mit jelent jó anyának lenni?

Figyelt kérdés
7 hónapos a kisfiam, első baba és mostanában ahogy nő és fejlődik egyre többször elgondolkodom azon vajon jó anya vagyok? Eleget foglalkozok vele? Vajon elég az amit nyújtani tudok neki? Boldognak tűnik és kiegyensúlyozott baba. Mi minden befolyásolhatja az érzelmi világának alakulását? Mi az ami frontos lehet ahhoz, hogy szellemileg is jól fejlődjön? ...stb. Szerintetek?
2009. febr. 8. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szeresd, tanítsd, légy vele, és neveld következetesen.
2009. febr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Helló enyém is 7 hónapos. Néha nekem is eszembe jut ilyesmi,mert mostanába nagyon fáradt vagyok a nem alvás miatt(jönnek a fogai).Kevesebbet foglalkozom velle ,de lehet,hogy már nem is igényli annyira mert nagyon elvan magába..Biztos jó anya vagy különben eszedbe se jutna ilyesmi,az meg ha néha nyügös az ember belefér nem lehet mindíg minden tökéletes.
2009. febr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ilyen gondolatokkal, aggodalmakkal biztosan, illetve ezt inkább kijelentem, jó anya vagy!

A legfontosabb, hogy mindig számíthasson rád, ha neki fájdalma van, félre kell tenned a fáradtságod, és csak rá koncentrálj, érezze, hogy te ott vagy vele, ha szüksége van rád! Gondolom főzöl neki minden nap frissen (persze, hogy lehet másnapi kaját is enni, ezt csak képletesen mondtam) és játszol vele, ha hív. Tisztába teszed, és fürdeted. Ha vásárolsz rá is gondolsz. Ez mind egy természetes dolog, és ez mind jó anyára vall!

Ha felkelsz magadtól, és az első gondolatod a gyereked, 1000% hogy jó anya vagy, és mindenki, ez vitathatatlan!

Én is tudom magamról, hogy jó anya vagyok, megadok a lányomnak mindent, amit csak tudok. Ezt a kérdés magadban fel sem kell tenni!

Csak éreztesd vele, hogy szereted, és ezt mutasd is ki!

2009. febr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!