Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kevesebbet "érne"kisfiam,...

Kevesebbet "érne"kisfiam, mivel csak kúszik? Egy ismerősöm azt mondta mindenképpen tanitsam meg mászni, mert igy lesznek vele problémák! Én már mindent probáltam de nem mászik! Mit tegyek? Szépen lépeget a butorok mellett! De nem mászik!

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 09:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

az én fiam most 15 hónapos és 13 hónaposan kezdett mászni és 12 hónaposan állt fel azóta is csak oldalazva lépeget

mi jártunk éppen a mászás miatt gyógytornára és pár alkalom után segített a mászás mindenképpen fontos

2011. febr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én azt olvastam, hogy azért fontos a mászás, mert akinél kimarad,iskolás korban nehezebben tanul.

Aztán, hogy valójában tényleg van-e hátránya nem tudom...

2011. febr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Van olyan ismerősöm, akinél kimaradt a mászás, mégis kitűnő tanuló volt, most egyetemre jár.

Anyám mondta, hogy a tesóm sem mászott igazán, mégis értelmiségi, diplomás ember lett belőle.

Lehet, hogy van benne valami, (mármint ha kimarad a mászás, akkor...), de szerintem ez nem törvényszerű.

2011. febr. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!