Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 Hónapos lányomat szeretném...

8 Hónapos lányomat szeretném arra szoktatni hogy van amikor nem jhöhet ki pl. a konyhába. Hogy tudom rászoktatni?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha mosogatok vagy csak pakolászok akkor kijöhet velem de ha fözök akkor nem.Az etetőszékbe nem marad el.Vagy akkor ne engedjem ki magammal soha,de egész nap egyedül vagyok vele itthon és a szobába sem marad meg egyedül.
2011. febr. 3. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:

:-) erre való a járóka vagy a babakarám :-)


ez nagy következetlenség lenne, nem értené, hogy miért szabad egyszer, másszor meg nem.

2011. febr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mért kéne egyedül lennie?mért nem lehet veled a konyhába nem értem?ja és 8 hósan hogy megy utánad négykézláb?én akkor főzök ha alszik....
2011. febr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk ebből nem volt gond: megmutattam neki a tüzet és hogy süt - így olyankor belekényszerült az etetőszékbe vagy be kellett mennie a szobába...

Csak az enyém nem maradt el soha egyedül, tehát maradt az etetőszék... Nagyon jól el volt a szűrőkkel, kanalakkal vagy épp a kis tölcsérrel, amíg nem tudtam én is bemenni vele a szobába.

2011. febr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Azért nem jöhet ki mert ha olyat csinálok hogy pl olajba sütök és fröcsög nem szeretem ha ott van.És igen négykézláb jön utánnam.
2011. febr. 5. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!