Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Át lehet szoktatni másik alvó...

Át lehet szoktatni másik alvó macira 19 hónapost?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak még a Tescoba vettem egy kis fehér plüss macit kék sál volt rajta és egy kék szivecske. Nylonzacskóban árulták és itt már nem lehet kapni. Nagyon szereti, szinte mindig a kezében van. 2 volt belőle, de sajnos az egyiket elvesztettük. Sehol nem találom (se az interneten, se a Tescoban). Megtudnék vele szoktatni egy másik macit?
2011. okt. 31. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem:-(((Annyira ragaszkodnak a megszokott kis dolgaikhoz.Amig megvan az a maci,ne szokasd át szerintem.Az én lányom 18 hónapos,neki egy kispléd van amit imád,de ha ki van mosva,akkor sir,de nem fogad el helyette semmit sem.
2011. nov. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem sikerült. Vettem hasonlót, az anyaga ugyanaz volt, a színe is majdnem, de nem fogadta el. Évekig mostam-varrtam-foltoztam szegény macit, a végén már a mancsa is leesett, de csak az kellett.:) Most 12 éves a lányom, az imádott maci a szekrény mélyén van, és nemrég amikor nagyon beteg volt, elővette és megölelte.:)
2011. nov. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!