Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az élet egy epilepsziás...

Milyen az élet egy epilepsziás babával/gyerekkel?

Figyelt kérdés
Hogy telik egy napotok? Más, mint egy egészséges gyerekkel?
2011. febr. 3. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Először is nagyon sajnálom hogy ezzel a betegséggel kell együtt éljetek!

Azt nem tudom milyen egy gyereknél mert nekem a férjem az. És nekünk nagyon nehéz. ( nem veszik fel sehova dolgozni és nyugdíjat se kap.)

De ha jól tudom ha pici korban lesz valaki epilepsziás akkor nagy valószínűséggel majd kinövi.

Az biztos hogy szerintem több odafigyelés kell neki, de nem szabad belenevelni hogy beteg!!

2011. febr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A lányomnál 6 évesen kezdődött, akkor évi 2 nagy rohama volt. Volt, hogy intenzív osztályon kötöttünk ki. Aztán lassan csökkent évi 1-re, most ott tartunk, hogy 3-ik éve egy sem volt. Most 13 éves. Folyamatosan kap gyógyszert 7 éve, a görcsoldó szert mindig magamnál tartom ha megyünk valahova, és éjjel bébiőrrel alszik, hogy meghalljam ha rohama van. 1 kivételével az összes éjjel történt.

Hozzá lehet szokni, főleg, hogy ilyen ritkák, de függ a súlyosságtól. Nekünk ebből a szempontból szerencsénk van.

De ismerek olyan kislányt akinek napi 15-20 rohama is van, na ott nem könnyű az élet. :(

2011. febr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!