Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tesztek, hogy gyermeketek...

Mit tesztek, hogy gyermeketek ne kapja el az influenzát?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy pl. milyen immunerősítőt adtok neki, kerülitek-e a közösséget, bevásárlóközpontot, stb. Ti is ennyire féltek, hogy elkapja, vagy csak én reagálom túl ezt a dolgot. A fiacskám 1 éves és őt nem oltattam be, csak magunkat. Nagyon féltem őt az influenzától, főleg amióta a 2 éves kislány meghalt B típusú influenzában.
2011. febr. 3. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Én kerülöm a közösséget,ezért anyira nem félek,hogy elkapja.
2011. febr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én csak a bevásárló kocsit szoktam fertőtlenítő kendővel letörölni, ahol ő is megfogja és néha a szájába is veszi. 1 éves.

Végül tavaly több kismama is meghalt, mégsem oltattak sokan az ajánlások ellenére sem. Én oltattam, mert féltem.

2011. febr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tavaly kismamaként beoltattam magam és az idén is.
2011. febr. 3. 22:51
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyik gyerekemet sem oltatom és magunkat sem. Mégis szinte mindig elkerüljük az influenzát, és megússzuk kisebb náthákkal a teleket.


Nem szednek semmiféle vitamint, immunerősítőt, a természetes védekezés híve vagyok, azt viszont nagyon szigorúan veszem. Rengeteg zöldség, gyümölcs, gyakori kézmosás. Vásárolni egyébként sem visszük őket magunkkal, de pl. a nagyok járnak közösségbe (ovi).

2011. febr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én kerülöm vele a közösséget, nem megyünk most együtt bevásárló központba stb. Levegőzünk minden nap, sétálunk egy nagyot, csak ugye sálat teszek minden esetben az arcára, no nem csak az influenza miatt, hanem a szmog miatt is. De ez Bp-en benne van a pakliban:( (11 hónapos baba)

Ja! Mi nem vagyunk beoltva ellene.

2011. febr. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én kismamaként sem oltottam. Most sem-már csak azért sem, mert beoltva még lehetünk hordozók, és lehet, hogy nem is tudunk róla. Ha a férjem-aki több emberrel találkozik egy nap- elkapná, akkor ő költözne :D. Szóval bevásárolni elvisszük, mert az emberemre nem tudom ezt rábízni (mármint a bevásárlást), olyankor mi is fertőtlenítő kendővel törlünk át minden részt, amit megfoghat. A bevásárlás után a kocsiba mindenki kezet töröl. Ennyi. Nincs plusz vitamin, semmi, csak sok-sok gyümölcs és zöldség. A lányom egy éves, még nem volt beteg. A két éves kislánynak van egy iker testvére, akinél "csak" láz volt, úgyhogy szerintem nála valami közrejátszhatott, már csak azért is, mert hányás miatt hívták napközben az ügyeletet, és már csak este a kórházban mondta nekik az orvos, hogy ez influenza lehet.
2011. febr. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az elég fura, hogy magadat véded oltással, a gyereket meg nem oltatod. Akkor most félted vagy sem...
2011. febr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kerülöm a közösséget amennyire csak lehet.
2011. febr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A fertőtlenítő kendőt mi is használjuk a bevásárlókocsi letörölgetésére. Jó dolog.

Én Cebion cseppet adok a 14 hónapos kislányomnak ebben az időszakban.

2011. febr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!