Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Kimerültem!...

Mit csináljak? Kimerültem! Miért van az, hogy 10 hónapos lányom az esti szopizás után ha leteszem aludni, alig 20 perc múlva már torkaszakadtából ordít?

Figyelt kérdés
És utána sem elég, ha megigazítom, mert esetleg keresztbe fordult a kiságyban, azt akarja, hogy vegyem ki, és ha utána visszateszem, talán elalszik, de 10 perc múlva megint ordít. Ha mellre teszem, szopizik ismét, de nem létezik, hogy állandóan éhes lenne. Hozzátáplált, főzeléket,tejpépet, gyümölcsöt, tápszert is kap. Az ínyét is bekentem már, bár nem látom jelét, hogy most épp jönne foga. Este 8 és éjfél közt legalább 10-12 alkalommal felsír és nem nyugszik meg, csak ha kiveszem. A tesójával van egy szobában, szóval a sírni hagyni módszer nem kivitelezhető, mert ha hagyom, akkor a tesó is sírva ébred, mert megijed, hogy miért sír a kicsi. A teát, vizet, tápszert éjjel nem fogadja el.
2011. febr. 4. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Választ nem tudom, de nálunk is ez volt 9 hónapos és 12 hónapos kora között... aztán egyszer csak elmúlt.. épp időben, mert már jó sötét karikák nőttek a szemem alá.
2011. febr. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg vidd ki a nappaliba az ágyát.
2011. febr. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet hogy a közhelyes szeparációs szorongás az oka? Nálunk hasonló volt a szitu, én erre gyanakodtam. Ha Babóm felébred nem nagyon tud egyedül visszaaludni, így ilyenkor hív minket. Hogy mire ébred fel, jó kérdés: lehet büfi, melege van, fázik, emészt, vagy nálatok lehet, hogy a nagytesóra is akár (mármint hogy mocorog). Jó tippet nem tudok, de lehet tényleg nem hülyeség kivinni az ágyát hozzátok.

2011. febr. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meglehet,hogy meleg evan, vagy fázik. Nekünk sokáig volt ilyen. Rá kellett jönnöm,hogy a takaró zavarja, mert sokat vándorol a kiságyban. Így estére vastagabban öltöztetem és nem takarom be. Azóta folyamatosan alszik 11 órát.
2011. febr. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért kel föl, mert veled akar lenni. Tudom, írtad, kivitelezhetetlen hogy ne vedd ki a másik gyerkőc miatt... Nálunk is ez volt. Letettem a kisfiamat, és legkésőbb 20 perc, félóra múlva ébren volt. Akkor kivettem magam mellé vettem, újra visszatettem. Aztán rászántam magam, hogy megtanuljon egyedül elaludni. Jó pár napba belekerült, de sikerült. Azóta nem ébred föl. Próbálj valahogy erre megoldást találni, hogy egyedül aludjon el, ne melletted, szopizás közben.
2011. febr. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a tanácsokat! A picim magától alszik el kiskora óta, sosem kellett sétálgatni vele, ringatni, és nem is a cicin alszik el. Január elején raktuk egy szobába a tesójával, előtte velünk volt (több szobánk nincs). Nem is volt gond az elején az összeköltözés, csak mostanában van ez a sűrűn ébredés és sírás. Ma 8 óra óta 4x kelt. Áááááááá!
2011. febr. 4. 23:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Kitartás ez az időszak is elmúlik.
2011. febr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!