Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkatortát illik többféle...

Pelenkatortát illik többféle pelusból készíteni?

Figyelt kérdés
4 hónapos a babám és vannak 2-es méretű pelusok amik már kicsik. Jövő hónapban szül egy ismerősöm és neki szeretnék csinálni pelenkatortát. Van 20 db Libero, 6 Pempers, és 6 Sleep Play. Ezekből így nem gáz? Nem tűnik ilyen összeszedett "csomagnak"?
2011. febr. 4. 10:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem nyilván levágja, hogy a ti megmaradt cuccotokból csináltad neki. Én inkább újszülött pelenkából csinálnám és mellé ajándékba felajánlanám a mi felesleges pelenkáinkat.
2011. febr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

nem értem igazán...

biztosan örül, ha ajándékba adsz nekik pelusokat.

2011. febr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A 2-es méretű Libero az 3-6 kg-ig van. Azért gondoltam erre :S
2011. febr. 4. 10:49
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond, legalább ki tudja próbálni, hogy melyik válik be, mert nem biztos, hogy ezeket fogja aztán használni. Nekem bevált a Libero a kisfiamnál, de sokan nem szeretik.
2011. febr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez igy sokkal jobb mintha egy fajtából lenne mind.

Tényleg azért mert ki tudja próbálni, hogy nekik melyik válik be. Megnézheti melyik pelus milyen. Mi lenne ha pont olyanból lenne az egész ami nekik abszolúte nem jó?

2011. febr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó ötlet, legalább kipróbál több fajtát, és meglátja, melyik a legjobb! :)
2011. febr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Én nem örülnék a pelenkatortának, nem tartom túl higiénikusnak. Inkább add csak úgy oda.
2011. febr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
33%
én se örültem volna a pelenka tortának, mivel moshatót használok első pillanattól.
2011. febr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Nigra ***** válasza:
47%
Mondjátok meg légyszi, hogy mi az a pelenkatorta:(
2011. febr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Nigra ***** válasza:
má megvan. :D rá gugliztam:D de azért köszi:D
2011. febr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!