Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem akarom a szívemre venni...

Nem akarom a szívemre venni de rosszul esett! Hogy kezeljem ezt a helyzetet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A történet következő:nővérem ma jött haza a kórházból a kisfiával.Tegnap magánkívül felhívott hogy ne merészeljek hozzájuk menni 2hétig ma mert fertőzés veszély van!És ezt az édesanyánkkal is ilyen hangnemben közölte!Szegény teljesen kiborult!Még a picit nem is láttuk mert ugye zárlat van a kórházban!Szóval hozzá teszem nem akartam náluk lenni max.fél órát!Nekem is van 3éves kisfiam és ugyanilyen baci időben született és hoztuk haza és semmi baja nem volt,pedig ő is nálunk volt minden nap,mama,papa és keresztszüleim is meglátogattak!!!Én is féltettem és óvtam hisz első gyermekem volt,de mégsem tiltottam meg hogy a család meglátogasson bennünket!És közölte majd ha letelik a 2hét mennyünk de hogyan a fiam pontosan 2hét múlva kezdi az óvodát én meg dolgozni ugye akkor alapból nem megyek mert közösségbe leszünk,betegség!

Légyszíves ne nézzetek le de nagyon rosszul esett hogy fél órát nem lehetek nálunk hozzá teszem még szájmaszkot is vettem pedig egyönk sem beteg!!Én is vigyázok a fiamra!

Más is érezte így magát?

KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!


2011. febr. 6. 11:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mikor hazajöttem a kórházból tiszta átjáróház volt nálunk, még este is jöttek megnézni a babát. Komolyan mondom én nem vagyok ez a fajta, de akkor fáradt voltam jól esett volna pár nap pihenő. De ha nem láthatták volna a kórházban a babám zárlat miatt a tesóim, akkor még talán meg is sértődtem volna ha nem akarják megnézni rögtön.
2011. febr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
29%

Amikor én szültem nem volt zárlat és baci...de megmondom őszintén a hátam közepére nem kívántam a sok látogatót nem hogy fél órára, de 10 percre sem.


Pihenni akartam nyugodtan a babával és a párommal.


Azt hiszem ennyi kijár neki, főleg, ha nehéz szülése volt. Azért, mert neked jólesett, hogy boldog boldogtalan egymásnak adta a kilincset meg kell értened, vagy minimum elfogadnod az ő akaratát.


Ma én is kidobtam anyósom, mikor jött látogatóba a 20 hónaposomhoz. Ugyanis a sógorom influenzás és ő is "kicsit náthás".


No meg attól, hogy nem vagytok betegek még hordozók lehettek. :) Szóval bírjátok már ki azt a két hetet, nem olyan sok idő...

2011. febr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem a tesód egy hisztis tyúk. Én is 2x szültem, kisebbik lányom 2010 május 21 12:55-kor és a barátnőm már 17 óra körül bejött pár percre, aztán folyamatosan mindenki. Nem kell ennyire elájulni azért... Persze bacis időszakban ok, hogy jobban vigyáz az ember... de azért ne essünk már túlzásokba. AMúgy a barátnőm (nem aki meglátogatott a szülés után rögtön) detto ezt csinálta. Most január 4.-én született meg a gyerek, bent a kórházba nem láthattuk mert unkubátorba volt, amikor meg hazament akkor meg mert most a szülők jönnek... Amilyen lelkes voltam annyira nincs is már kedvem meglátogatni :(, pedig vettem a gyereknek egy pihenőszéket, kengurut meg játékokat :(... legszivesebben feltenném a vaterára :) annyira megbántott, pedig családtagként kezeltük eddig egymást... Lehet nekünk is oda lesz a barátság, ahogy előttem írták a sógornővel kapcsolatban :(.
2011. febr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!