Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire ragaszkodik hozzád a...

Mennyire ragaszkodik hozzád a babád? Leginkább 9-10-11 hónaposokra gondolok! Ebben a korban még korai hogy bújjon, vagy pl. ölelje a nyakamat?

Figyelt kérdés

Az én babám 10 hónapos lesz, és igazából elvan nélkülem, csak akkor nagyon "anyás" ha kettesben vagyunk, olyankor csüng(ne) rajtam állandóan!

Viszont nagyszülőknél simán elmarad, ott is hagyhatjuk, nem sír utánam, akkor se ha látja, hogy eljövök. Idegenekkel is nagyon barátságos, bárkinek nyújtja a kezét, még senki karjában nem sírt soha, nem fél az idegenektől.

Ez mitől van? Mikor kezdenek ragaszkodni?


Sokat foglalkozok vele, szeretetteljesen neveljük, szóval nem azért ilyen mert szőrös szívű drákói szigor van itthon...


Azt betudhatom szeparációs szorongásnak, hogy mikor ketten vagyunk akkor viszont mászik utánam egész nap és kérezkedik föl? Egy pillanatra se tűnhetek el a szeme elől, DE ez csak akkor, ha ketten vagyunk itthon!


2011. febr. 6. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:

A fiam 11 hónapos, ha idegen helyen vagyunk elszalad mindent kikutat megnéz és csak ritkán keres a szemével, hogy tudja ott vagyok. Idegenekkel is jól elvan, nem sír, csak ha mondjuk egy idegen kislány arcba sikítja :))

Szerintem ez normális, annyi mindent fel kell fedeznie maga körül, szerintem ha nem vagytok kettesben inkább azzal van el, ha ketten vagytok, akkor meg anya-anya-anya :)

Itt is így van ;)

2011. febr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is így van, néha azt gondolom, hogy ha "eltűnnék" nem is venné észre. De talán ez így könnyebb mintha nagyon anyás lenne, azért remélem jobban fog ragaszkodni majd! :-)

11 hónapos.

2011. febr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9 hónapos kislány, akkor krezkedik hozzám, ha valami baja van: álmos, éhes, kakás, fáj a hasa. Egyébbként jól elvan. Nagyon ritkán bújik, főleg, ha vigaszra szorul.
2011. febr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az én lassan 9hósóm sem egy anyás,bújós sajnos...de remélem h ez még változik ahogy nagyobb lesz,persze egészséges kereteken belül:)) sokszor ha kérek kapok puszit amit nem nagyon ad másnak:D
2011. febr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Én is várom, hogy egy picit bújósabb legyen! :)

2011. febr. 7. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!