Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiamat mindig a hálószobánk...

Kisfiamat mindig a hálószobánkban altatom és sokszor van úgy hogy nézi a pucér falat és mosolyog, beszélget és örül! Láttatok már ilyet ti is? tapasztaltatok hasonlót?

Figyelt kérdés

Lehet hülyén hangzik a dolog, de elakarom mesélni nektek is:

Szóval kisfiamat mindig a hálószobánkban altatom és sokszor van úgy hogy nézi a pucér falat és mosolyog, beszélget és örül!!

megkérdeztem egy angyalokkal foglalkozó nőt és azt mondta, hogy az angyalkái játszanak vele, vagy valamilyen kedves elhunyt hozzátartozónk van ott. Azt is mondta, hogy a babák még 7 éves korukig látnak angyalokat és ez nem baj, sőőőt...

Úgy örül és nevet mint amikor mi játszunk vele és innen gondolom hogy igazat mond.

Későbbiekben pedig innen vannak a "képzelt barátok".

értitek amit írni akarok? Van itt ilyen aki tapasztalt már ilyet?

Elsőre elég megdöbbentő volt. Amikor este lefekszünk és félálomban van, akkor is felnéz , mosolyog, stb... Látta már a férjem is ezeket a dolgokat és Ő is csak nézett....

Aranyos dolog, már én sem félek ezektől a helyzetektől.

Ja és valamelyik nap megkérdeztem kisfiamat hogy hol vannak az angyalkák? és kapásból felnézett a plafonra. Tudom hogy nem értheti mit kérdezek, de elállt a szavam.

És még ha altatom és mellém néz utána megint rám, majd megint mellém és moslyogva nevetgél.

mit szóltok ehhez?


lassan 9 hós kisfiú anyukája......


2009. febr. 9. 15:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
Hát nem tudom....én gyerekem nem csinált sose ilyet.
2009. febr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Lányomnak 3 éves kora környékén volt egy képzeletbeli családja, a Juliskáék:D Gyakran emlegette őket, hogy hány gyereke van, mit csinálnak, beszélgetett velük. Még most is emlékszik erre, 9 éves.
2009. febr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem is csinálta, csinálja a kisfiam ,nekem az egyik dédi mondta hogy az angyalát nézi engem nem zavar:)
2009. febr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%
az én 9 hos lányom sem csinál ilyent, neki sincsenek angyal haverjai
2009. febr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
állítólag mindenkinek vannak angyalai.... csak valaki fogékonyabb a kapcsolattartásra....
2009. febr. 9. 15:19
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Én azt gondolom, igen van ilyet. Hallottam már ilyet és hiszek is benne. Sztem minden gyerek csinálja de nem mindegyik így, ilyen kifejezően és ilyen érthetően, h most NEM téged nézlek ANYA de mégis látok valakit :) ebben nincs is hiba! Nekem van ismerősöm, ott mind2 lány látó! Az egyik idegenekkel a másik szellemekkel van kapcs-ban! Minden kisgyerekben megvan a képesség, mert nagyon nem evilágiak még (hiszen náluk a mesevilág az alapa :)) és ezért sokkal fogékonyabbak az ilyenekre! A többségük elfelejti ezt a képességet, nagyon kevesen tartják meg, ők pedig semmi furcsát nem látnak benne, hiszen így születtek, nekik ez természetes. Nekem is van védőagyalom, a nagypapám. Bár nem látom őt, tudom és érzem ha velem van :) Vki fogékony az ilyenre és hisz benne (ez volnék én) és valaki nem! Ez sztem sem jó sem rossz, ezek tények! Azonban egy biztos: nem csak az a dimenzió van amit mi földi halandók (egyszerű emberek) látunk, hanem sokkal több! A 'rossz', hogy később ha elmúlik ez a tudása babádnak már nem tudod megkérdezni, hogy mit látott! Én úgy megkérdezném tőlük... ők - kis fogékony teremtmények - olyan sok mindent látnak másképp, máshogy. Sztem minden baba bölcseletekkel és rengeteg tudással teli kis szervezet :)
2009. febr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
örülök, hogy nem vagyok egyedül. én is hiszek ebben.!!
2009. febr. 9. 15:23
 8/18 bobocka ***** válasza:
100%
Szia:)Az én lassan 4hónapos kisfiam is csinálja ezt, én is az angyaloknak tudom be mindezt, és csak orulok neki, ha az imádott nagyapám játszik vele odafentrol és érzem, hogy vigyáz most már mindhármunkra:)
2009. febr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csinálja a 4,5hós fiam. Ő is nézi az üres plafont, mosolyog beszélget, vagy engem néz majd utána kicsit arébb és követ valamit a szemével. Van idöszak amikor jobban, de van amikor kevésbé. És tényleg úgy csinál, "mintha" lenne ott valaki. Én is hiszek ebben.
2009. febr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az én fiam 4 hónapos, és a falon egy bizonyos pontot szokott nézni és annak szokott gügyögni. Néha azért ijesztő. :)

2009. febr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!