Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiamat mindig a hálószobánk...

Kisfiamat mindig a hálószobánkban altatom és sokszor van úgy hogy nézi a pucér falat és mosolyog, beszélget és örül! Láttatok már ilyet ti is? tapasztaltatok hasonlót?

Figyelt kérdés

Lehet hülyén hangzik a dolog, de elakarom mesélni nektek is:

Szóval kisfiamat mindig a hálószobánkban altatom és sokszor van úgy hogy nézi a pucér falat és mosolyog, beszélget és örül!!

megkérdeztem egy angyalokkal foglalkozó nőt és azt mondta, hogy az angyalkái játszanak vele, vagy valamilyen kedves elhunyt hozzátartozónk van ott. Azt is mondta, hogy a babák még 7 éves korukig látnak angyalokat és ez nem baj, sőőőt...

Úgy örül és nevet mint amikor mi játszunk vele és innen gondolom hogy igazat mond.

Későbbiekben pedig innen vannak a "képzelt barátok".

értitek amit írni akarok? Van itt ilyen aki tapasztalt már ilyet?

Elsőre elég megdöbbentő volt. Amikor este lefekszünk és félálomban van, akkor is felnéz , mosolyog, stb... Látta már a férjem is ezeket a dolgokat és Ő is csak nézett....

Aranyos dolog, már én sem félek ezektől a helyzetektől.

Ja és valamelyik nap megkérdeztem kisfiamat hogy hol vannak az angyalkák? és kapásból felnézett a plafonra. Tudom hogy nem értheti mit kérdezek, de elállt a szavam.

És még ha altatom és mellém néz utána megint rám, majd megint mellém és moslyogva nevetgél.

mit szóltok ehhez?


lassan 9 hós kisfiú anyukája......


2009. febr. 9. 15:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok, az én fiam is nagyon szokott örülni az "illetőnek". a gügyögés mellett mindig nevet is neki.
2009. febr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
még mindig utolsó vagyok. :) kíváncsiságból én is megkérdeztem a fiamat, hogy hol vannak az angyalkák és rögtön arra a pontra nézett. Pedig nem értheti hogy mit kérdeztem, hiszen csak 4 hós.
2009. febr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Az én lányom három hós lesz, de már mióta hazajöttünk mindig a szekrényt nézi az ágyunk mellett. Nem beszélget, csak nézegeti. Lehet hogy ahhoz még kicsi, és csak ezután. Ebben a szobában volt a nagypapám, és a szekrény helyén volt az ágya. Holnap lesz egy éve, hogy meghalt. Azt mondják, minden lélek egy évig ott marad, ahol meghalt. Kíváncsi leszek a további napokra. Ráadásul talán kezd elmúlni a pocakfájásunk. VAlahogy az volt az érzésem az elejétől fogva, hogy a papa fogja elvinni. Remélem így lesz.
2009. febr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az én 6hósom is vigyorog, mint a tejbetök mindig egy pontra a szobában, remélem a védőangyalára. A másik még érdekesebb, a párom unokaöccse 4 évesen játék közben csak úgy félválról megkérdezte, hogy nekem miért kék színű a fényem? Hát lehidaltam.... Visszakérdeztem, hogy hol lát fényt? Azt mondta, hogy körülöttem. (gondolom az aura, egyébként nem tudom a kék mit jelent). De megdöbbentő volt.
2009. febr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az én lányom is "beszélget" minden reggel 6-7 óra körül reggel. Ugyanígy, ahogy leírtad. De máskor is észrevettem már, hogy reagál valamire, amit én nem észleltem. Szóval én is hiszek ebben, és nem vagytok egyedül!
2009. febr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

18.33 üzenet írójának üzenem,hogy kék színű aurája annak van aki babát vár!

Én hiszem,hogy a babák látnak angyalokat!Az én fiam 8 hónapos de szinte amióta gagyarászik és nézelődik,mintha valakivel "beszélgetne"!Sajnos mi a pici születésekor vesztettük el a sógornőmet,és utána nem sokkal a 15 éves unokahugomat!A kineziológus azt mondta,hogy a gyerekek kb.3 éves korukig "látják"az angyalokat és az emberek auráját.Én hiszem,hogy a fiam látja őket,és tartja velük a kapcsolatot!

2009. febr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Pont most akartam új kérdésként felvetni ezt a kérdést, hogy vajon miért bámulja a gyermekem a fehér falat miközben gügyög és nevet hozzá. Gondoltam, azért beírom a keresőbe, hátha már más is átélt ilyet. Hát tessék! :)) És nagyon örülök a kommenteknek is, mert nekem is átsuhant az agyamon többször ez a válasz, mert tényleg nagyon úgy tűnik, hogy van ott valaki, akit néz. Védőnőt is kérdeztem: nem tudott válaszolni rá, sőt úgy tűnt, ő nem is tapasztalt ilyet.

Örülök, hogy látja az angyalokat. :)))

2009. máj. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 newsee89 ***** válasza:
2hete folyamatosan a hálónk plafonjának, meg a szoba sarka fele néz és nevet és gőgicsél.. Pedig semmi nincs ott.. Se fénytörés semmi ami érdekes lehetne.. Legalább is felnőtt szemnel. Olyan ilyesztő néha. De "örülök" hogy más babája is angyalkákat lát ezekszerint! Lehet tudni mi lett a többi babával?
2020. febr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!