Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan ültettétek...

Hány hónaposan ültettétek babátokat bicikliülésbe? Melyik a jobb az elölre felszerelhető vagy a hátsó, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
14 hónapos a kisfiam. Az igazság az, hogy nekem az előre felszerelhető az jobban tetszene, mert a hátam mögött nem látnám a kisfiamat, és szerintem nem érezném jól magamat, de az üzletben meg azt mondták, hoyg a hátsó az biztonságosabb, és hogy elsőt nem is nagyon rendelnek...
2011. febr. 7. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Inkább hátsót vegyél. Nekem van mindkettő, mivel két gyerekem van. De az elsővel nagyon megszenvedünk télen, míg az overálban belecuccolom szegénykémet. Másrészt a szél, huzat is sokkal jobban éri, hátul védve van! Sokkalta jobb hátul ülni, neked is jobb, kényelmesebb közlekedni, ha elöl nem ütközik akadályba a lábad! Pl első ülésnél tökig le kell engedned az ülésedet, mert csak ugy tudsz megállni, hogy leteszed a lábad, ha nem ér le, balesetveszélyes. Itt nincs szó lábáttételről, mint egyébként..Ugyhogy ha egy gyereked van, hátsó!!!!Másrészt a hátsót sokkal tovább tudod használni, az elsőt azért kinövi, vagy ha husisabb a baba kényelmetlen lesz.

Gyerek szempontjából végülis mindegy, ő tökéletesen megszokja az elsőt is. Pl az enyém ha jövünk haza az oviból, szeretném hátra tenni, hogy ne érje az arcát a hideg szemből de nem fogadja el..kisajátitotta magának az első ülést.

Attól meg ne tartsd hogy nem látod őt! Semmi rosszat nem csinálnak hátul. Lekötöd a szíjjal, lábait is le lehet, tökéletesen elvan biztonságban! Nem fog ugrálni, ficánkolni, csak nézelődnek.

Elől viszont minden gyerek imádja a kormányt rángatni!Ami nem túl kényelmes :)

Remélem tudtam segíteni. Ha még fogadsz jó tanácsot: teleszkóposat vegyél, mert akkor nem pattog bukkanóknál a feneke, és jó magas legyen a háttámlája, hogy sokáig ne lógjon ki belőle a buksija!

2011. febr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi is most állunk bicikliülésvétel előtt. Szerintem is jobb, ha hátul ül a gyermek. Megmondom őszintén, bennem fel sem merült, hogy előre ültessem.

Én még a márkán gondolkozom, hogy melyik a legjobb, kelbiztonságosabb. Valamint azon, hoyg ha nincs sárvédő a biciklin, fel lehet-e szerelni az ülés vázára.

Kedves első válaszoló, nagyon köszönöm a jó tanácsokat én is, valóban jó ötlet a teleszkópos és magas háttámlájú tipus!!

2011. febr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hali, gondolom azóta, mióta feltetted a kérdést, már rég vettél egy ülést.. Nekem eszembe sem jutott hátra venni ülést az akkor még 11 hónapos gyerekemnek, mikor kerestem... Mindenképp előre helyezhető után kutattam.Volt is sokfajta, de nekem nem kormányra szerelhető kellett, mert azt én is veszélyesnek tartottam, mivel az egész gyerekülés mozog a kormány fordításával meg ilyenek. Végül egy weerideost vettem, de külföldön,ami előre, de az ülésem elé megy. Na ezt már biztonságosnak éreztem.. Amúgy mit vettél végül?
2012. nov. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!