Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S Mi lehet? Kisfiam...

S. O. S Mi lehet? Kisfiam ahogy leakart ülni, nem tartottam meg magát hanem hátra dőlt és nagyon beverte a fejét a parkettába (amin szőnyeg van) nagy hangja volt és nagyon sirt! De most mi lehet?

Figyelt kérdés
7kor volt fürdetés tök jó kedve volt aztán leraktam aludni ilyenkor tápszert kap!Alig evett valamit belőle!Minden este megette,most nem!Minimálisat ivott csak,most alszik!Lehet vmi baja van az eséstől!Hozzá tenném hogy sokat vacsizott!
2011. febr. 7. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmi baja nincs, ne aggódj.Ilyenkor az agyrázkódás veszélye áll fent, de az azonnal jelentkező szédüléssel és hányingerrel jár, amit észreveszel.

Ha pár perc múlva már jókedvű volt, akkor nincs gond.

Lesznek majd még nagyobb esések is, ez sajnos velük jár.

2011. febr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, mi is jártunk így egyszer, de én berohantam vele a kórházba, ott kérdezték, hogy azonnal felsírt-e, mert az jó jel ha igen, mondtam, hogy jah, aztán elvitték röggenre, de nem engedte, sírt, rázta magát, így mondták ,hogy egy éjjelre megfigyelnék.Másnap vizsgálat nélkül hazangedtek minket.
2011. febr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem hányt akkor nincs gond, nekem mindig azt mondták. Lányom is ezerszer esett így, a síráson és ijedtségen kívül nem lett baja. Biztos a fiadnak sincs, ha utána még jó kevde is volt.
2011. febr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is estünk ennyi idősen, de nálunk még szőnyeg sem volt. Ne aggódj.
2011. febr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem nincs olyan baba aki ne koppanna jóóópárszor fejre...nem lehet kivédeni egy fél másodperc elég hiába vagy mellett...nálunk a pici feláll és kapaszkodva totyog nemrég óta,s sajna szinte mindennaposak a koppanások,persze nagyobb az ijedsg mint a baj...hamar ügyesebbek lesznek,ezt az időszakot át kell vészelni:)
2011. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!