Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babóm bealudt...

4 hónapos babóm bealudt keményen uzsonna közben, nem büfizett, fél órát tartottam a karomban, de semmi. Lehet baj ha így tettem le aludni, büfi nélkül?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogyis! Sőt, felesleges ilyenkor büfiztetni, tedd le, ha hasra teszed, akkor ki is jön magától, de ha nem és zavarja, akkor azt úgyis látod majd rajta. Alvás közben felesleges büfiztetéssel zavarni. Hagyd, hadd aludjon.
2009. dec. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem igazán szeret hason aludni, oldalra fordítottam, remélem nem fog fájni a pocija.
2009. dec. 28. 10:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, majd pukival távozik. 3 hónapos a lányom, nálunk is sokszor volt hogy nem büfizett.
2009. dec. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha fél óra alatt nem büfizett, akkor szerintem nem is kellett neki. Én is sokszor letettem büfi nélkül, semmi baja nem lett.
2009. dec. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még soha nem tettem le büfi nélkül. Olyan viszont már előfordult, hogy nem bírtam kivárni, hogy büfizzen, és hasra fordítottam. Ilyenkor 5 percen belül büfög egy jó nagyot, és le tudom fektetni aludni. Hason soha nem altatom, csak addig van úgy, amíg nem büfög.
2009. dec. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem baj.Én is le szoktam tenni, ha nem jön a büfi.
2009. dec. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!