Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hónaposnak mennyire tetszhe...

Gréta0215 kérdése:

18 hónaposnak mennyire tetszhet egy hetes horgászos nyaralás? (nem csak horgászás) (környezet)

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos tetszene neki. Ennyi idősen már jól el lehet a természetben tücskörészni.
2011. febr. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tuti tetszene neki, vazpart, pancsolás egész nap, friss levegő....

Mi ennyi idsősem mind a kettővel kempingeztünk, igaz tengernél, e gyakorlatilag egész nap szabadban voltunk.

2011. febr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ki ne hagyjátok!!!Apa megfogja a sütnivalót,ti pedig élvezhetitek a csendet,bogarászást,jó levegőt!!!Persze a rovarok végett nem árt körültekintőnek lenned..de ezt nem kérdezted:)
2011. febr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem neki teljesen mindegy, hogy horgászos, vagy nem horgászos, ugyanúgy tettszik neki, mert más környezetben van, mint otthon, mégis veletek.

Szerintem nyugodtan menjetek. Mi is fogunk járni, bár nem egy hétre, hanem csak egy egy napokra kirándulásképp, jó levegő miatt. (mármint mi horgászni fogunk járni, persze apák fognak horgászni mi meg trécselünk és a gyerekekkel játszunk)

2011. febr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!