Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi mindennel készüljek a...

Mi mindennel készüljek a fogacskák ellen, hogy a lehető legkevésbé fájjon, mikor elkezdenek kibújni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a homeopátiás chamomilla vulgarist használom, az elején a 9ch-t, most már a 15-öst. Kanálnyi forralt vízben kell feloldani, a 9-esből 1et 1x egy nap, a 15-ösből 5 db-ot, ezt fél v 1 óránként adhatod.
2009. febr. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a Viburcol kúp jött be, homeós.
2009. febr. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs,hogy itt kérdezem meg,de mi a különbség a 9ch és a 15ch között?Mert kérdeztem a gyógyszertárban,hogy mi az adagolása a 9ch-nak,de nem tudták.Valaki azt írta,hogy napi 2x5 golyót adhatok a 9ch-ból?
2009. febr. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előzőnek: az erősségben van különbség. A 9-es gyengébb, ebből kell napi 1 golyócskát feloldani, fontos h étkezés előtt v után fél órával, nem szabad fém tárggyal érintkeznie. A 15-ös erősebb, ebből 5 golyócskát kell feloldani, ezt akár félóránként, óránként lehet adni.

Első válaszoló voltam.

2009. febr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!