Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem bujik hozzám a...

Miért nem bujik hozzám a fiam,4,5 honapos deegyre inkább azt veszem észre hogy nem szereti ha magamhoz ölelem, puszilgatom, ha mellé fekszek és össze akarok bujni vele, mitöl lehet? Más is tapasztalt ilyet, meg fog változni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 08:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam se bújós, nem szokott velem aludni sem. Megszokta, hogy a kiságyba alszik, egyedül. Ő ilyen, nem baj:) Mindíg is örökmozgó volt, most is az. Nem szeretett kézben lenni, viszont nagyon hamar csinált mindent(mászás, járás). Már 13 hónapos, most sem nagyon bújik hozzám, csak néha.

Minden gyerek más, a lányom például már 6 éves, és mai napig ölelget, és velem alszik legszivesebben. Ő olyan fajta.

Ne aggódj, szeretgesd amennyit engedi, attól hogy nem bújós, még szeret téged. És még meg is változhat.

2009. febr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 5 hónapos, ő sem nagyon viseli már el a babusgatást. Szerintem ez teljesen normális, minden más érdekesebb, izgő-mozgó kislurkó válik belőlük. Szerintem ugyanúgy jól esik nekik, ha szeretgetjük őket, csak már nem az az elsődleges. Valószínűleg fog ez változni, de szerintem csak 1-2 éves korukban, amikor is kiderül, hogy anyásak vagy apásak inkább.
2009. febr. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!