Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tejpépben is tehéntej van?...

A tejpépben is tehéntej van? Ezt miért lehet adni?

Figyelt kérdés
Ha nincs, akkor milyen tej van a tejpépben?
2011. febr. 8. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

tehéntej van a tejpépben de a tejfehérje szét van benne bontva így nem illetve kevésbé allergizál. azok a babák akik allergiásak a tejre, nem ehetne tejpépet.

egyébként a tápszerben is az van, az előbb leírt eljárással készül az is :)

2011. febr. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is úgy tudom mint az előttem szóló, annyival kiegészíteném, hogy a sima tápszer alapja az amit ő leírt, a HA vagyis hipoallergén tápszerben a tejehérje még tovább van bontva, én legalábbis így tudom.
2011. febr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az is olyan mint a bolti tej.

Arra is rá van írva, hogy tehéntej, de még életébe nem látott tehenet. - Bocs! De nem lehetett kihagyni. Egyetértek az előttem szólókkal.

2011. febr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen ,lehet hogy a fehérje szét van bontva mesterségesen,de tele van laktózzal és a tejben a legtöbbször a laktóz okoz allergiát.

Butaság azt hinni hogy jó a tejpép.Jó az élelmiszeriparnak de nem a babának.

2011. febr. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!