Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babám csak kézben...

3 hetes babám csak kézben hajlandó aludni, ahogy lerakom egyből sír, Hogy lehet erről leszoktatni?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 28. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb baba így van ezzel. De le lehet róla szoktatni. Jönni fognak szerintem válaszok, amik baromira nem válaszok lesznek, hanem ilyen "minek akaraod erről leszoktatni, azért vagy az anyja, hogy ringast" véle megnyilvánulások, de szerintem ésszerű, hogy szeretnéd, ha magától elaludna.

Én úgy tanítottam meg a fiamat elaludni, hogy szépen elringattam, de csak annyira, hogy elcsendesedjen, és még ébren tettem az ágyába, közben simogattam a kezét. Ha sírt, felvettem, megnyugtattam és visszatettem. Ezt el lehet játszani párszor, de pár nap múlva már nem kell annyiszor, kb. két hét alatt elég jól megtanulja elaltatni magát.

2008. ápr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem válaszolóval. Én ugy szokattam le a gyermekeimet,hogy beraktam a kiságyba,simogattam,dúoltam nekik,vagy finoman paskolgattam a feneküket.Ha nagyon sírtak kivettem,megnyugtattam,utánna pedig vissza raktam őket. 1-2 hét alatt megszokják.Addig kell türelmesnek lenni. Azóta sincs gond az alvással. Sose próbáltak átmászni hozzánk éjszaka. Mindenki a saját szobájába és ágyába alszik. A nagy 3 éves a kicsi 15 hónapos.
2008. ápr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!