Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha tudom azt, hogy semmi baja...

Ha tudom azt, hogy semmi baja nincs a gyermekemnek, megvolt az esti fürcsi, szopi, nem fázik, nincs melege, a pelus rendben van, és mégis sír. De mindig este csinálja, nappal nagyon szépen elvan. Ekkor miért sír? A hasa sem fáj neki.

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó kérdés! Nekem is hisztizik este. Néha csak egy pár korty tápszer kell neki hogy elaludjon. Nekem se volt még olyan hogy szépen elaludjon. Mintha félnének a hosszú alvástól. Szerintem már annyira fáradt hogy nem tud normálisan elaludni. Próbáltam én is a síratós módszert de az is ideig óráig volt jó. Remélem kinövik.

4 hós anyuka

2009. febr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Fáradt, szomorú, nem akar egyedül lenni, és hideg a kiságy a fürdő után.És ezen felidegesíti magát.

Dúdolj neki, míg elalszik!Lehetőleg mielőtt sírni kezdene. Vagy masszírozd meg!

2009. febr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mennyi idos?

nallunk is volt kb 3 het igy ,en felvettem es setaltam vele egy pici majd letettem es oda tettem a kezem az arcahoz es halakan magyaraztam neki , aztan odahuztan szep lassan a pledet az arcahoz a kezem helyett, de meg fogtama pledet az arcanal oldalt .

es tok jol megnyugodott, ma mar egyedul alszik el estenekt 6 honapos lesz 2 nap mulva.

Nekunk a mehlepeny rajta volt az arcan bent a pociba ezert nyugszik meg tole mindig.

probald ki hatha nektek is bejonn.

2009. febr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős, ha már négy hónap körüli, lehet, hogy szívesen fogad valamit amivel elalhat, amit ölelhet, nálunk kicsim egy textilpelust használ erre a célra. Egyszer a kiságyban maradt egy-először csak megfogta a csücskét-aztán egyre jobban összebarátkoztak, most el sem tud aludni nélküle.
2009. febr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ő most lesz 2 hónapos pénteken.De már amikor az öltöztetés végénél járok,akkor elkezdi a sírást,és addig amíg fel nem veszem a vállamra,ott szeret nagyon nézelődni :) Akkor csendben van.De ha leteszem abba nem hagyja.Ez tart este 10-ig,utána szépen elalszik reggel 4-5-ig most már.Szoktam Neki énekelni,arra is megnyugszik,masszírozni azt fürdetés előtt.Nagyon remélem,hogy kinövi mihamarabb,és átalussza az éjszakát,mert eleinte nagyon sokat megébredt,én meg majdnem leestem az ágyról az álmosságtól.Volt olyan,hogy este 11-től nem aludt,sírt,kisebb nagyobb megszakítással elaludt,ez tartott reggel negyed 5-ig.De volt olyan is,hogy 3-szor megébredt,megetettem(anyatejet kap,szerencsére van),utána nem akart aludni,éjjel 3-ig dajkálni kellett.Most már úgy néz ki,hogy kezd beállni a napirendje.Mindenesetre nagyon szépen fejlődik hála Isten :) Szép napot anyukák!2 hós kisfiú anyukája.
2009. febr. 10. 17:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Melegítsd elő valamivel a kiságyat (vizespalack) mielőtt beleteszed, de ne engedd el, fogd még az ágyban is, beszélgess hozzá, hajolj fölé. Lehet, a fürdő nagyon felfrissíti, ne akard rögtön utána elaltatni, játszatok még, hadd fáradjon el egy kicsit. Emelgesd magad fölé, nevess neki, hancúrozzon apával, aztán jöjjön valami megnyugtatós, simogatós a félhomályban, s melegben!
2009. febr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Aki utoljára válaszolt nagyon jó ötlet,kifogom próbálni!De természetesen mindenkinek köszönöm aki írt választ a kérdésemre!Valószínű a fürdés után élénkebb lesz.Nagyon szeret fürödni,élvezi már most :)Az öltözésnél kezdi el a hisztijét,és alig akarja abbahagyni.Most lesz 2 hónapos pénteken.Remélem ,hogy már jobbak lesznek a napok,és szépen beáll neki,hogy éjszaka aludni kell,nappal többet ébren lenni,stb...

Mindenkinek szép napot!Sziasztok.:)

2009. febr. 11. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!