Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem kevés alvás ez? 6hós...

Nem kevés alvás ez? 6hós kicsim, napközben 3xfélórát alszik. Egyszerűen felébred, próbáltam vissza altatni, de nem akar. Kb.1hete van így. Este 9től hajnali5ig (jó esetben 7ig alszik). én kevésnek találom.

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Most ennyi alvásra van szüksége, vagy megviselik a frontok. Az én babám is, aki most 8,5 hós, csinált már ilyet. Kb havonta változik az alvásigénye, alvásritmusa. Szerencsére azért éjjel alszik.
2009. febr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mintha én írtam volna, babám szintén 6 hós és kb. uennyit alszik 1 hete, front vagy fog ez a két tippem van
2009. febr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amíg este könnyen és éjszaka zavartalanul alszik,nem ébred fel éjszaka, addig ne izgulj, neki valószínűleg ennyi is elég.
2010. jan. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!