Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik Schüssler sót adtak a...

Akik Schüssler sót adtak a babájuknak, hogy átaludják az éjszakát, azoknak mik a tapasztalataik?

Figyelt kérdés

Tényleg hatott, jót tett a gyermeketeknek?

Nekünk egy homeopátiás doki a calcium phosphoricum d6-ot ajánlotta.


2011. febr. 11. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem tudok segíteni, de ez engem is érdekelne.
2011. febr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekünk használ, bár a calcium phosphoricumot én fogzásra adom (mint a chamomillát), ha nyugtalan vagy nehezen alszik el a 14 hónaposom, inkább kalium phosphoricumot kap, az hat az idegrendszerre.
2011. febr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
engemis erdekel . receptre irjak fel?vagy szabadon kaphato?
2011. febr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezek recept nélkül kaphatók.

Nálunk pl. nincs a gyógyszertárben készleten, de megrendelik.

Vagy olyan gyógyszertárban keresd, ahol homeos cuccok is vannak.

2011. febr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
koszonom!
2011. febr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocs hogy bekérdezek de mi ez a só? Ezt tényleg szabad babáknál használni könnyebb alvásra?
2011. febr. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm, mindenkinek a hozzászólást!


Amióta megszületett a fiam sajnos kétszer voltam beteg. Mivel szoptattam, nem tudtam gyógyszert szedni, így maradtak a természetes gyógymódok. Az egyik orvosi vizsgálat során, egy szuper doktornőhöz kerültem (ez utólag derült ki), aki ajánlotta a betegségemre a Schüsser sót. A két hete húzodó betegségem 2 nap alatt elmúlt!!!


Azóta ez már a házipatikánk alapja. Van itt nálunk egy jó kis patika, ahol van homeopátiához értő patikus és én mondani szoktam mi a gond és Ő ajánl valamit.


Legutóbb mondtam, hogy a totál kimerülésnél járok, már egy éve nem alszom, napi 4 óránál többet. Erre ajánlott egy Schüsser sót. 2 hét alatt éreztem a változást. NEM VAGYOK FÁRADT ÉS KIMERÜLT. Nem hittem el.

Adott egy brossúrát, amiben a többi só is benne van és egy központi szám homeopátiás dokikhoz. Az orvost felhívtam, hogy a fiamnak (1 éves) mit tudna ajánlani, hogy átaludja az éjszakát. Ő rögtön ajánlott egyet.

Még a hatásáról nem tudok beszámolni. Holnap kezdjük a szedését.

Nagyon rendes volt a doki, részletesen mindent elmondott.


Elnézést, ha hosszúra sikeredett, de remélem ezzel tudok más fáradt és kimerült anyukának segíteni.

2011. febr. 14. 21:08
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Keresgélés közben akadtam a kérdésedre és érdeklődnék, hogy bevált-e a készítmény a gyerkőc alvását tekintve. Ma ajánlotta nekem egy doki.

2011. jún. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
EN NEM A KERDEZO VAGYOK,DE EN KIPROBALTAM. AZ EN KICSIM MASFEL EVES,NEKUNK NEM HASZNALT SEMMIT. MAGAMNAK IS VETTEM FARADTSAG ELLEN DE EN SEM EREZTEM VALTOZAST MEG EGY HONAP MULVA SEM. LEHET HOGY NEM AZ ASVANYI ANYAG HIANYATOL VOLTAM-VAGYOK FARADT.
2011. jún. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Sajnos a babámnál nem használt. Egy hétig adtam neki és csak rosszabb lett a helyzet.

Nekem viszont a kálium nagyon is használt, az jó volt!


Viszont most 17 hónapos a fiam és 2-3 hónapja egyre többször van mikor már átalussza az éjszakát.


Nyugodt átalvós éjszakákat Nektek:-)

2011. jún. 28. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!