Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Suttogóról...

Mi a véleményetek a Suttogóról? Melyik módszert alkalmaztátok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nagyon jó könyv. Anyóstól kaptuk, de a baba mellett nincs sok időm olvasni. Az nagyon jó lenne, ha én is tudnék rendszert teremteni az etetés, altatásban, ahogy a könyv is írja, még babafigyelő naplót is vettem, hogy irogassam az etetéseket, peluscserét stb., de nem sikerül mindent feljegyeznem. Pl. szoptatás elején és végén mérnem kéne a babát, hogy mennyit evett, és az időt is, de ezt egyszerüen nem tudom betartani, mert szopi után elalszik, és ha lemérem felébred, azonkívül össze-vissza szopizik és el is felejtem az időt mindig feljegyezgetni. 2 hós baba anyukája.
2009. febr. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Nem teljes egészében használom a Suttogó módszereit, hanem vegyítve a következő kettővel:

[link]

innen letöltheted az Aludj jól gyermekem című könyvet - szerintem nagyon hasznos

[link]

ez pedig Gina Ford: kiegyensúlyozott mamák, nyugodt babák kézikönyve (ez nem csak az alvással kapcsolatban tartalmaz hasznos tippeket)

2009. febr. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Én is megvettem elolvastam még terhesség alatt felkészültem, de miután megjött a baba nem tudtam alkalmazni semmit belőle.Lehet hogy én voltam mondjuk a béna, de úgy gondolom nem lehet egy könyv alapján gyereket nevelni.Persze egy két dolgot mint pl: a napirendet alkalmazom(de sztem az könyv nélkül is menne)de nekünk a többi nem jött be.
2009. febr. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

szia! hát én is nagyon készültem suttogni :)

a babám most 4 hónapos és egy káosz az életünk. hiába próbálok én rendszert kialakítani, ha egyszer a poci az irányító. addig pedig míg egyszer 2 óra múlva éhes, aztán meg csak 4 óra múlva és 2 órát alszik nappal, hol 5-öt, addig nem lesz rendszer.

majd ha ő is úgy akarja :)


de azt megtanultam a könyvből, hogy figyeljem a babámat, vajon mi lehet a sírás oka. hogy sírás és sírás közt van különbség. ezt tényleg tudtam alkalmazni.

2009. febr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó két válaszolóval értek egyet! Egyszerűen nem lehet könyv alapján gyereket nevelni.
2009. febr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!