Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szabad 6 hos babat hason altatni?

Szabad 6 hos babat hason altatni?

Figyelt kérdés
Nappal mindig hason alszik,de szabad ejjel is?
2009. febr. 11. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem szabadna?

Az én kisfiam 7 hónapos,két hetes kora óta a hasán alszik éjszaka is.

2009. febr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is pár hetes kora óta hason alszik éjjel. Most már hat hónapos, és forog, tehát ő maga is megfordul alvás közben, ha már nem kényelmes neki.
2009. febr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is hason altattam.Próbáltam volna másképpen..Rögtön ordított!Ha a babádnak úgy kényelmesebb minden zokszó nélkül!
2009. febr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 5 hónapos, csak hason alszik. Ha megpróbálom háton altatni, megfordul.. Ha véletlenül mégis úgy rakom le, amikor alszik, fél órán belül felébred.
2009. febr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám elég hasfájós volt,másfél hónapos kora óta csak a hasán alszik el.Ha a bölcsőhalál miatt aggódsz,használjatok légzésfigyelőt.Bár nekem sem volt az elején,és akkor is altattam éjjel is hason-kicsit többször mentem át megnézni szuszog e.
2009. febr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom az első pillanattól hasonalvó. Semmi baja, most is úgy durmol:)
2009. febr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lassan magától is át fog fordulni úgy, ahogy neki kényelmes és nem lehetsz ott mindig, hogy ellenőrizd.
2009. febr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
4.5hosak vagyunk 2hetes kortol hason alszik haton fel ora mulva sirva ebredt visza se aludt mig nem forditottam hasra dokim mondta h amint a fejet meg emeli par centire altathatom hason
2009. febr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!