Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb hány nap mire tejcsit...

Kb hány nap mire tejcsit teljes étkezésű gyümipépre tudtatok váltani?

Figyelt kérdés
ez hány gramm volt amit igy megevett?
2009. febr. 11. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:

szia

nekem 6hós ,120gr-ot eszik gyümiből, de utána 2óra múlva ismét eszik.tápszerből 180-200ml fogy.

szóval szerintem ez tényleg csak desszert , egy étkezést nem lehet vele kiváltani, csak csúsztatni.

2009. febr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi 4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást. Reggelire tápszer, tizórai gyümölcs, ebéd főzelék, uzsonna gyümölcs, vacsora tejpép, vagy főzelék. Majd lefekvéskor kap még tápszert, hogy áttaludjaaz éjszakát. Kb. 2 hónapba telt mire minen étkezést kiváltottunk úgy, hogy ne legyen éhes az étkezések között. De szerintem ez gyerek függő is.
2009. febr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Második vok, bocs elfelejtettem a grammokat. Reggel 150 ml tápszer, tízórai 150 g gyümi, ebéd 190g főzelék, uzsonna 150 g gyümi, vacsi 140 g tejpép, lefekvéskor 200ml tápszer

Ja és nagyon jól hízik 800 g havonta. Most 7,5 hónapos 8800 g. És már megy!

2009. febr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és ez a gyümölcsös csúsztatás hány nap alatt alakult ki? csak azért kérdem mert, pár napja eszünk gyümit és már fél üveg kb 60 grammot megeszik. merjek neki többet adni? vagy később?
2009. febr. 11. 12:42
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad, hpgy mennyi idős,de amiből már kapott párszor nyugodtanadhat neki egy teljes üveggel. Amit még új (mármint nem evett olyat), abból kevesebbet. Egy idő után kialakul és már rutinból adod neki. Érezni fogod a szükségletét.
2009. febr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy almát egy banánnal simán bevág.Vagy egy üveg bébiételt. Szerintem meg ki lehet váltani gyümivel is az étkezést. Legalább is nekem ment.Én tízóraira adom. Nyugottan adhatsz többet neki én egy hét alatt jutottam el az adaghozamikor már nem csak leveztünk.De szerintem gyerek függő. Ha még enné akkor add.
2009. febr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!