Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hó kürüli babáknál a...

11 hó kürüli babáknál a bárányhimlő milyen lefolyású? Tapasztalatok? Nagyon vészes?

Figyelt kérdés
Kisfiam elkapta a tesótól, és kíváncsi vagyok, hogy mi vár ránk. A nagyobbik az első 2-3 napot végigküszködte annyire viszketett neki, még éjszaka sem tudott aludni. Ugyanezt végig kell még egyszer játszanom, vagy nála esetleg enyhébb lefolyású lesz, mivel, hogy még elég kicsi?
2011. febr. 12. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a kissebiket jobban beterítette a himlő.Még a szája is tele volt.Én mentolos hintőport használtam.A kicsiknek nagyobb a türőképességük
2011. febr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az enyém 10 hónaposan kapta el a tesóktól. Szinte észre se vette, igaz alig volt rajta kiütés. Mondjuk, ő akkor még javában szopizott...

Esetleg próbáld ki ezt a szert, ha nagyon viszketnének a pöttyök: [link]

2011. febr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a linket is, nagyon kedves vagy, hogy elküldted!
2011. febr. 12. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!