Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogy birja ezt a rossz...

Ki hogy birja ezt a rossz időt, és ezzel együtt a bezártságot? Állandó 4 fal megbolondit,4 hónapos a lányom.

Figyelt kérdés
Néha már nagyon nem birom,már nagyon várom a jó időt.
2009. febr. 11. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
azért ha nem esik nem fúj kimehetsz most is...ha meg van segítséged, anyu, v párod(én is oktben szültem csak 2006 ban)nekem ilynekor mikor eljöttek v elhívtam őket v férjem ottho volt, én elmentem boltba, egydül, olyan jó volt, egy óra, s teljesen feltöltődsz próbáld ki:)
2009. febr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3 hónapos,és teljesen "megőrül" ha egymás után 2 nap nem tudunk kimenni.Már nekem is szükségem lenne a napocskára.
2009. febr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is szeles, esős az idő hetek óta. Én csak ritkán mentünk sétálni, inkább az erkélyre vittem ki. Ha kisüt a nap, azonnal kapom és megyünk, mert az ember tényleg egészen kivirul tőle. A gyerek is utál hidegben-szélben sétálni: mindig olyan morcos és szótlan.
2009. febr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kimegyük egy kicsit,de egy óra hossza édes kevés.többet meg nem alszik napközben.
2009. febr. 11. 14:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia mi is 4 hosak vagyunk de minden nap kiviszem ha az eso esik akkor csak az erkelyre(hazba lakom )de anyira megszokta 2 hetes koratol ha nem viszem 12kor el sem alszik amint kimegyunk rogton elalszik cumi nelkul sztem probalj fokozatosan bevezetni minel tobb setat vele meg az sem baj ha nem alszik csak friss levegon legyen .az en babam szinte semmit nem alszik egesz nap csak amikor kinn van .Mi kb 2-3 orat tudunk kinn lenni jol feloltozve de soha nem volt beteg eddig es tesoja is kinn volt rengeteget telen is .Ellenorizd a kezet h ne fazzon s fokozatosan emeld a seta idejet jo lesz mindkettotoknek.
2009. febr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia

nézz körül a környéken babás programok után.ebben a rossz időben is elviheted pl.baba-mama tornára,v ha kicsit nagyobb lesz-zenebölcsibe.bár,talán már 1 hónap múlva jobb idő lesz.addig hivj át egy barátnődet-aki szintén babás.ha van kocsid,pattanj bele-menjetek el egy babaáruházba,körülnézni,sztem sétálni is viheted,ha nem túl szeles-esős.biztos találsz másik kismamát-akivel együtt kellemesebb a séta.én is gyakran megyek anyuhoz,ha unatkozom.

2009. febr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia! én is a bekattanás határán állok... mi sajna csak a teraszra tudunk kimenni, mert nincs járda, négysávos mellett lakunk :( a kisfiam alszik kinnt, én meg támasztom mellette a falat és halálra unom magam. de ilyenkor legalább nem sír. egyedül nem merem kinnt hagyni a macskák miatt.

holnap után lesz 4 hónapos a kisfiam és semmit sem várok jobban, mint a jó időt...

2009. febr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!