Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvigyem orvoshoz, ha jó a...

Elvigyem orvoshoz, ha jó a közérzete, eszik rendesen, de lázas?

Figyelt kérdés
13 hónapos kisbabám este belázasodott / 38,2 /, adtunk neki Panadolt és szépen aludt egész este, reggel megint 38 fok felett volt a láza, de szépen evett, jókedvű, nem folyik az orra, nem piros a torka / amennyire látom /. Ma dél körül felment a láza 38,7-re, adtam újra neki Panadolt, fél óra múlva megint nem volt semmi baja, nevetgél, rohangál. 4 foga jön egyszerre, de eddig fogzásnál soha nem volt lázas. Félek, ha elviszem és csak a foga miatt van láza összeszedünk valamit, nem egyszer jártam már így, hogy "kis gonddal" mentünk és sokkal betegebben hoztam haza. Ti elvinnétek, ha amúgy minden rendben vele, "csak" néha felszökik a láza?
2009. febr. 11. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tuti fog!

De megnyugtatásként hívd fel a doktornőt, hogy érdemes e bevinni.

2009. febr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak a fogai miatt lázas.

Az én kisfiamnak is már volt 4 foga, ami nem viselte meg, aztán mikor jött az 5-ik akkor rettentően kipirosodott a popsija, azóta jöt már több foga, de a popsival semmi gond.

Ezt csak azért írtam le, mert ezek szerint nem minden fog jövetele egyforma:)

Esetleg ha tudod, hívd fel telefonon a gyerekorvost, hátha úgy is tud tanácsot adni. Ha nem muszáj nem vidd be, főleg most mikor itt az influenza.

Mielőbbi jobbulást a babának!

2009. febr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én elvinném,nemrég jártunk úgy,hogy semmi baját nem észleltem,csak lázas volt,azért elvittem a dr-nőhöz és csúnyán váladékos volt a torka.Pedi ivott is és evett is ugyanúgy mint máskor. De az is lehet,hogy a foga. 10 hós kisfiú anyukája
2009. febr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet a fogától, kisfiamnak 3 napig 39 fokos láza volt, neki 5 foga jött akkor. Szerintem várj 1-2 napot és ha még mindig lázas akkor vidd el dokihoz.
2009. febr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sztem dokit hívd fel, amjd megmondja h mi legyen...de nurot s panadolt felváltva add...sztem
2009. febr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!