Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időre hagynátok magára...

Mennyi időre hagynátok magára egy picibabát?

Figyelt kérdés

Kolléganőnk nemrég szült,a kiirt napon is még bennvolt pár órát,3 nappal később szült egy csöppséget.Hogy ne adjon át minden munkát,3 hétig telefonon,emailen keresztül dolgozgatott,ünnep alatt szünetelt a gyár,de azóta 2-3 órákra bejön megcsinálja amit nem adott más kezébe.

És kinn hagyja a kocsiban a picurt.Egyedül neveli,ez tény,bölcsibe még nem adhatja,csak fél éves korától,de ilyet...mikor meglátta valaki a kocsiban,alig hitt a szemének.

De mi is ledöbbentünk.Be nem hozhatja,az már gyártási terület ahol ő van,komplett gyárat becsukják ha észreveszi valaki olyan...

Meg lett neki mondva hogy vagy keritsen arra a 2-3 órára bébiszittert vagy üljön otthon amig nincs bölcsi,nem lesz kirugva,fix helye van.

Mégis bejár,és nem nyilatkozik hogy hol van olyankor a picur...valószinű otthon,egyedül a kutyussal.

Csak nekem felháboritó és szokatlan?


2011. febr. 12. 21:10
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:

ingyen munkáért hülye lenne a vezetőség szólni...

egy feketén bennlevő munkás jobban leplezhető mint egy kisbaba...pl mert nem a soron dolgozik,hnem irodán,igy simán lehet mondani egy ellenőrzéskor hogy csak beugrott


bár azt még nekem se tudták elmagyarázni,hogy miért jó ingyen dolgozni ugy hogy otthon is lehetnék a gyerekkel,mert ha le tudom passzolni akkor mehetek vissza melózni ugyanoda,ugyanabba a munkakörbe

2011. febr. 14. 06:15
 42/47 anonim ***** válasza:

Szia!

Haza kísértétek a munkamániás anyukát???

Hol volt a kicsi, egyedül volt??

Mennyi idős??

2011. febr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Szia.Engem is érdekelne,hogy mi a szitu??
2011. febr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom, de itt valami sántit.

Az előzőekben is már voltak olyan válaszolok, akiknek feltűnt ez a fura helyzet.

Kisbaba télen a kocsiban, egy gyár területén 2-3 órán keresztül? Anyukát engedik dolgozni a teljesen mindegy milyen fönök? Van aki 2-3 hónap szabira megy? Nincs is ennyi szabija egy embernek!

Milyen munkahely ez?

Nagyon fura számomra a kérdezőnek a feltett kérdése, és a kommentjei is.

Egy kicsit olvasson mindenki a sorok között.

Nem biztos hogy igazak az itt leírtak.

És tényleg mi van a hazakíséréssel? Követni felesleges, bezárja az ajtót az ember orra előtt és kész.

Ha a fönök olyan határozott, (vagy mégsem?) fogja meg a kezét, ültesse a céges autóba vigye saját maga haza, nem kell itt kommandózni.

2011. febr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

Ma 22:17!


Nekem is ez az érzésem, sajnálom....A páromnak is felolvastam, azt mondta, hogy ez így nem létezhet.

Kint az autóban a hidegben a pici baba, és 1 db ember nincs, aki kirángatná az anyját a kocsihoz, vagy kihívná pl. a főnökséget??? Meg a főnök is azzal jön, hogy kirúgja? He? Ki se rúghatná...

Meg 2-3 órát visszamegy dolgozni a semmiért???

Valami nem okés itt, bátor vagy hogy megírtad,- csatlakozom.

2011. febr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Hova lettél?

Kiváncsian várjuk a fejleményeket.

Már ha igaz a történet.

2011. febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
52%
Látszik ez csak idegborzolásvolt
2011. febr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!